Координаційна рада обнулила голоси за чотири проекти «Бюджету участі», бо підозрювала, що студентів змушували за них голосувати

Сьогодні, 4 жовтня, зібралася Координаційна рада, щоб вирішити, що робити з чотирма проектам бюджету участі, за які надміру активно голосували студенти. Учора у міській раді запідозрили тут використання адміністративного ресурсу.

Як виявилося, голосували студенти Житомирського базового фармацевтичного коледжу. Секретар міської ради Наталія Чиж на початку засідання повідомила, що є зафіксовані факти фото та відео фіксації, де видно, що студенти приходять на пункт для голосування та підтримують чотири конкретні проекти Бюджету участі. Автором двох проектів є Микола Кропивницький, інших двох – Лариса Крижанівська та Михайло Сорокопуд відповідно.

Проекти передбачають створення музею каменю Житомирщини на Корбутівці (№ 41), облаштування дитячої ігрової зони у Мальованському сквері (№ 73) , спортивного майданчика на Корбутівці (№ 12) та території здоров’я на Мальованці (№ 28).

Наталія Чиж розповіла, що о 14 години почали масово приходити студенти. Вони не могли пояснити, за які проекти голосуватимуть, без листівок, з якими прийшли. Один із членів виконкому розповів, що батьки поскаржилися на те, що їх дітей змусили голосувати за певні проекти. А в місцевих ЗМІ з’явилися відео, де студенти розповідають, що їх змусили голосувати. Саме через це і зібралася Координаційна рада – щоб винести свої рекомендації та вирішити, що робити з цими проектами.

У результаті членів Координаційної ради обирали між тим, щоб зняти голоси офлайн (виключно за третє жовтня) з правом переголосування та між тим, щоб зовсім зняти ці з проекти голосування. Сім членів ради підтримали перший варіант. Тому всі, хто голосував за ці проекти свідомо і не під тиском, мають право зробити це ще раз.

Будьте першим, хто прокоментував "Координаційна рада обнулила голоси за чотири проекти «Бюджету участі», бо підозрювала, що студентів змушували за них голосувати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*