Координаційна рада обнулила голоси за чотири проекти «Бюджету участі», бо підозрювала, що студентів змушували за них голосувати

Сьогодні, 4 жовтня, зібралася Координаційна рада, щоб вирішити, що робити з чотирма проектам бюджету участі, за які надміру активно голосували студенти. Учора у міській раді запідозрили тут використання адміністративного ресурсу.

Як виявилося, голосували студенти Житомирського базового фармацевтичного коледжу. Секретар міської ради Наталія Чиж на початку засідання повідомила, що є зафіксовані факти фото та відео фіксації, де видно, що студенти приходять на пункт для голосування та підтримують чотири конкретні проекти Бюджету участі. Автором двох проектів є Микола Кропивницький, інших двох – Лариса Крижанівська та Михайло Сорокопуд відповідно.

Проекти передбачають створення музею каменю Житомирщини на Корбутівці (№ 41), облаштування дитячої ігрової зони у Мальованському сквері (№ 73) , спортивного майданчика на Корбутівці (№ 12) та території здоров’я на Мальованці (№ 28).

Наталія Чиж розповіла, що о 14 години почали масово приходити студенти. Вони не могли пояснити, за які проекти голосуватимуть, без листівок, з якими прийшли. Один із членів виконкому розповів, що батьки поскаржилися на те, що їх дітей змусили голосувати за певні проекти. А в місцевих ЗМІ з’явилися відео, де студенти розповідають, що їх змусили голосувати. Саме через це і зібралася Координаційна рада – щоб винести свої рекомендації та вирішити, що робити з цими проектами.

У результаті членів Координаційної ради обирали між тим, щоб зняти голоси офлайн (виключно за третє жовтня) з правом переголосування та між тим, щоб зовсім зняти ці з проекти голосування. Сім членів ради підтримали перший варіант. Тому всі, хто голосував за ці проекти свідомо і не під тиском, мають право зробити це ще раз.

  • 14
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Координаційна рада обнулила голоси за чотири проекти «Бюджету участі», бо підозрювала, що студентів змушували за них голосувати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*