Вибухи, автоматні черги та поліцейські сирени: що сталося вночі у Новогуйвинському

У селищі Новогуйвинське, неподалік військової частини, відбулася стрілянина. Про це повідомили місцеві жителі, які стали очевидцями події.

За словами мешканців, стрілянину почули 3 жовтня близько 21:00. Також жителі чули гучну сирену та бачили поліцейські автомобілі.

«Біля військових частин велика стрілянина. Поліцейські сирени. Я був у справах у Новогуйвинську, за метрів триста від того місця. Чув і бачив спалахи від пострілів», — написав у Facebook Ігор Сафотнюк.

Інші ж люди, які також чули гучну сирену та автоматні черги, припускають, що це могли бути військові навчання.

Проте жодних попереджень про це жителі Новогуйвинського не отримували. Нічого не змогли пояснити журналістам Times.Zt і в Новогуйвинській селищній раді. Адже жодних повідомлень їм також не надходило.

Дивним виявилося й те, що інформації про стрілянину у селищі неподалік військової частини не мають і в Головному управлінні національної поліції та навіть в СБУ. У прес-службах повідомили, що жодного повідомлення не надходило. Крім того, антитерористичні навчання вже завершилися.

Проте з’ясувати що саме сталося у населеному пункті, все ж вдалося. На території Новогуйвинського відпрацьовували вміння патрульні поліцейські, що підтвердив прес-офіцер Ігор Іванюк.

«Навчання відбувалися на території штрафмайданчику ГУНП. Це внутрішні навчання роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції», — пояснив він.

Будьте першим, хто прокоментував "Вибухи, автоматні черги та поліцейські сирени: що сталося вночі у Новогуйвинському"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*