75-й ювілейний сезон у Житомирському драмтеатрі розпочнуть прем’єрною виставою Show must go on

У п’ятницю та суботу, 5 та 6 жовтня розпочнеться 75-й театральний сезон у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги. Працівники театру обіцяють здивувати житомирян не лише новою виставою Show must go on, але й іншими не менш цікавими прем’єрами.

А першою великою прем’єрою сезону звичайно ж стане драма з елементами кінохроніки Show must go on, поставлена за п’єсою Володимира Осляка «Пси на ланцюгу». Драматург розповів, що написав її за мотивами роману «Віднині і навік» Джеймса Джонса і хотів, щоб на театральній сцені ця вистава з’явилася саме в прочитанні режисерки Наталії Тімошкіної. Так і сталося.

Під час прес-конференції режисерка пояснила, що дія відбувається на Гаваях, у гавані Перл-Харбор у 1941 році. Вона довго не хотіла про це розповідати, адже думала, що глядачів це відштовхне, адже сама вистава не про війну.

«Це психологічна драма, поєднання жіночого і чоловічого початку. Всі фарби, емоції, якими живуть чоловіки, починаючи від благородних намірів, мотивів, ідей, до брудних, брутальних. Тут є все – буде і любов, і плац. Ви зараз бачите оголену сцену – це і є декорації, тут не буде куліс», – розповіла Наталія Тімошкіна.

На сторінці у Facebook Times.ZT розігрує запрошення на двох на прем’єру вистави Show must go on. Вистигніть взяти участь!

Нагадаємо, що дитячий театральний сезон у Житомирі почався у ретро-трамваї та продовжився на морському дні.

Будьте першим, хто прокоментував "75-й ювілейний сезон у Житомирському драмтеатрі розпочнуть прем’єрною виставою Show must go on"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*