Махінації на «Бюджеті участі»: у міській раді підозрюють, що студентів примусили голосувати за певні проекти (ФОТО)

Сьогодні, 3 жовтня, у міській раді звернули увагу на масове голосування студентів одного з коледжів Житомира за чотири проекти. Члени виконкому вбачають у цьому адміністративний вплив, тому завтра, 4 вересня, Координаційна рада збереться на позачергове засідання, яке транслюватимуть онлайн на сайті Житомирської міськради.

Як виявилося, голосували студенти Житомирського базового фармацевтичного коледжу. За інформацією з міськради, вони приходили з агітаційними листівками, де була розміщена інформація про чотири проекти, два з яких подав Микола Кропивницький, інші два Лариса Крижанівська та Михайло Сорокопуд відповідно.

Проекти передбачали створення музею каменю Житомирщини на Корбутівці (№ 41), облаштування дитячої ігрової зони у Мальованському сквері (№ 73) , спортивного майданчика на Корбутівці (№ 12) та території здоров’я на Мальованці (№ 28).

Член виконкому Руслан Годований розповів, що батьки поскаржилися, що їх дітей змусили голосувати за певні проекти.

«Якби прийшов автор проекту та пояснив студентам користь для міста того чи іншого проекту – це називається агітацією. А тут явний адміністративний вплив», пояснив він.

Через цю ситуацію членів Координаційної ради зберуться позачергово, щоб вирішити подальшу долю проектів. Їх можуть або зняти з голосування, або обнулити їм кількість голосів.


Нагадуємо: Бюджет участі – 2018: Житомиряни вдруге обирають проекти розвитку міста

Будьте першим, хто прокоментував "Махінації на «Бюджеті участі»: у міській раді підозрюють, що студентів примусили голосувати за певні проекти (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*