Двох житомирських лікарів нагородили орденом «За спасіння життя»

Днями у Тернополі нагородили людей, які щодня рятують людські життя. Це працівники державної служби України в надзвичайних ситуаціях та медики, які віддають життя своїй праці та здійснюють наукові відкриття. З восьми нагород два ордени «За спасіння життя» дісталися житомирянам.

Відзнаку здобув Петро Русак, який працює завідуючим хірургічним відділенням № 1 Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та Микола Кушнір – завідуючий кардіологічним відділенням Житомирської обласної клінічної лікарні імені Гербачевського.

Медиків нагороджують цим орденом вже шостий рік поспіль.

Довідково: орден «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука – це громадська відзнака, яку отримують медики та працівники ДСНС за мужність і героїзм у порятунку життя людей, під час виконання своїх службових або громадянських обов’язків в умовах, пов’язаних з ризиком для власного здоров’я та за систематичну працю, наукові відкриття в медицині.

Відзнаку вручають двічі на рік 15 березня та 1 жовтня. Саме тоді в Україні вшановують пам’ять Леоніда Ковальчука. Він був видатним діячем в галузі охорони здоров’я і медосвіти, лікарем, науковцем, членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України, Заслуженим діячем науки і техніки України, професором та ректором Тернопільського державного медичного університету імені Горбачевського.


Нещодавно ми писали: У Житомирі дитячу лікарню назвали іменем почесного громадянина міста Володимира Башека

Будьте першим, хто прокоментував "Двох житомирських лікарів нагородили орденом «За спасіння життя»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*