До Житомира більше не приїжджатимуть цирки, у програмі яких є тварини

Виконавчий комітет Житомирської міської ради 3 вересня проголосував проти розміщення цирку, в програмі якого є номери з тваринами. Якщо ж у виставі не будуть використовуватись звірі, цирк може гастролювати і в нас у місті.

До виконавчого комітету Житомирської міської ради звернувся один з пересувних цирків з проханням надати погодження для його розміщення на території торговельно-розважального центру з 29 жовтня.

Перепоною для надання дозволу є петиція щодо заборони в місті цирку з тваринами, яку підписали 250 житомирян.

«Є петиція і ми мусимо на неї реагувати. Відповідно до статті 8 закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”. А утримання диких тварин у неволі допускається за наявності дозволу, що надає центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища. Ми пропонуємо написати запит до державної інспекції, про те, чи має цей цирк такий дозвіл», ─ запропонувала секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

Окрім того, членам виконкому було незрозуміло, чому цирк обрав адресу Вітрука 9, оскільки ця земля знаходиться в оренді. Суборенду власники ТРЦ також не можуть надати відповідно до умов договору.

Після деяких обговорень члени виконкому майже одноголосно проголосували за заборону розміщення цирку з тваринами в Житомирі. Якщо під час вистави будуть показані лише номери без звірів, цирк може приїхати.

Аліна ДОМБРОВСЬКА


Як утримують тварин в національному цирку України:

Жахливі умови в Національному цирку України

Просимо поширити!Це відео вдалося зняти в Національному цирку України наприкінці серпня. На ньому ви можете побачити, в яких умовах проводять 80% свого життя циркові леви та тигри. Інший час вони піддаються знущанням заради чиєїсь розваги.За кілька років UAnimals та тисячам активістів вдалося максимально актуалізувати проблему та добитися локальної заборони шапіто із тваринами в багатьох містах: від Києва до Тернополя, від Дніпра до Івано-Франківська і Полтави. Втім державні цирки продовжують знущатися над тваринами і навіть роблять це за гроші платників податків. Знущання над тваринами і ці жахливі умови Міністерство культури України навіть вважає культурним надбанням. Просимо поширювати і долучатися до боротьби за цирк без тварин. Запрошуємо 30 вересня о 12:00 вийти на Всеукраїнський марш за права тварин – 2018. В Києві подія стартуватиме в парку ім.Шевченка!

Gepostet von UAnimals am Mittwoch, 12. September 2018


Нагадаємо: З плакатами та домашніми улюбленцями житомиряни вийшли відстоювати права тварин

Будьте першим, хто прокоментував "До Житомира більше не приїжджатимуть цирки, у програмі яких є тварини"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*