Четвертий в Україні «Арсенал Ідей» з’явився у Житомирі

Учора, 12 жовтня, у Житомирському академічному обласному театрі ляльок запрацював «Арсенал Ідей». Простір для дітей та молоді є відкритим для всіх охочих та доступним для людей з інвалідністю, – повідомили на сайті ОДА.

Житомир став четвертим містом нашої країни, в якому відкрили такий простір.

Директорка благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієра, яка завітала в Житомир на відкриття, розповіла, що усі іграшки в кімнаті доступні для дітей з особливими потребами. Майже усе дублюють шрифтом Брайля, щоб дітки з особливими потребами могли розуміти та відчувати інсталяції.

Після відкриття «Арсеналу Ідей» у Житомирі діти вже скористалися представленими можливостями: будували вежі, відтворювали власні картини за допомогою методики неконтрольованого живопису, будували вежі з кінетичного піску.

Довідково: Арсенал Ідей – це освітній проект, який з 2013 року успішно функціонує в Мистецькому Арсеналі в Києві та завдяки широкій інтерактивній освітній програмі надає можливість сотням тисяч українських дітей творити, досліджувати, пізнавати, створювати власні роботи, здійснювати винаходи, відчувати себе активними учасниками музейного простору.

  • 8
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Четвертий в Україні «Арсенал Ідей» з’явився у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*