Четвертий в Україні «Арсенал Ідей» з’явився у Житомирі

Учора, 12 жовтня, у Житомирському академічному обласному театрі ляльок запрацював «Арсенал Ідей». Простір для дітей та молоді є відкритим для всіх охочих та доступним для людей з інвалідністю, – повідомили на сайті ОДА.

Житомир став четвертим містом нашої країни, в якому відкрили такий простір.

Директорка благодійного фонду «Мистецький Арсенал» Ольга Вієра, яка завітала в Житомир на відкриття, розповіла, що усі іграшки в кімнаті доступні для дітей з особливими потребами. Майже усе дублюють шрифтом Брайля, щоб дітки з особливими потребами могли розуміти та відчувати інсталяції.

Після відкриття «Арсеналу Ідей» у Житомирі діти вже скористалися представленими можливостями: будували вежі, відтворювали власні картини за допомогою методики неконтрольованого живопису, будували вежі з кінетичного піску.

Довідково: Арсенал Ідей – це освітній проект, який з 2013 року успішно функціонує в Мистецькому Арсеналі в Києві та завдяки широкій інтерактивній освітній програмі надає можливість сотням тисяч українських дітей творити, досліджувати, пізнавати, створювати власні роботи, здійснювати винаходи, відчувати себе активними учасниками музейного простору.

Будьте першим, хто прокоментував "Четвертий в Україні «Арсенал Ідей» з’явився у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*