Бердичівлянин став черговою жертвою телефонних шахраїв

Правоохоронці знову звертаються до мешканців області з закликом не довіряти підозрілим дзвінкам та СМС-сповіщенням про проблеми з банківськими рахунками чи картками. При невпевненості в отриманій інформації перевіряйте відомості в офіційних фінансових установах особисто.

19 березня до Бердичівського відділу поліції з повідомленням про шахрайство звернувся 54-річний місцевий мешканець.

Чоловік розповів, що йому на мобільний телефон зателефонував невідомий і, назвавшись представником служби безпеки банку, повідомив, ніби хтось через несанкціоноване втручання у систему намагається скористатися банківською карткою заявника.

Аби зашкодити віртуальним зловмисникам, невідомий умовив чоловіка терміново зняти кошти в банкоматі і перерахувати їх на мобільний номер з метою подальшого збереження  на новому рахунку. Постраждалий довірився абоненту та поспішив виконати продиктований йому алгоритм дій за допомогою найближчого терміналу. 

Згодом, звернувшись до офіційної банківської установи, чоловік виявив, що його ошукали і жодних проблем з рахунком не виникало. Відтак через власну необережність бердичівлянин власноруч подарував шахраєві майже 3 тисячі гривень.

Наразі за даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Як нещодавно повідомляв Times.zt 18-річна студентка баранівського навчального закладу виявила на власному банківському рахунку значну заборгованість.

Поліція закликає громадян критично і упереджено ставитись до сумнівних повідомлень і не керуватись вказівками сумнівних абонентів. Будьте обережними під час здійснення будь-яких фінансових операцій. Не розголошуйте конфіденційні дані. Перевіряйте відомості особисто!

  • 3
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Бердичівлянин став черговою жертвою телефонних шахраїв"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*