Білоруські правоохоронці «підкинули» Житомирщині нелегалів з Бангладеш та Пакистану (ФОТО-ВІДЕО)

На Житомирщині прикордонники затримали нелегальних мігрантів з пакистану та Бангладеш. Перетнути кордон з Україною їм допомогли білоруські прикордонники. 

«До таких провокацій прикордонники України спільно з іншими правоохоронними органами готувались ще від минулого року, хоч найбільше потерпають від цього країни ЄС. Неодноразово наголошувалося, що суміжна країна може в будь-який момент направити потоки мігрантів в напрямку України. Примітно, що мігрантам активно в незаконних подорожах сприяють білоруські прикордонники та правоохоронці», — йдеться у повідомленні.

Охоронці українського кордону відстежили нелегалів по доріжці слідів, яка вела зі сторони Білорусі. Шістьох іноземців затримали досить швидко. Згодом з’ясували, що це громадяни Бангладеш та Пакистану.

Затримані розповіли, що в Білорусі до українського кордону їх везли люди у військовій формі. А на кінцевій зупинці вказали напрямок, в якому треба йти. 

«Поряд з цим, також перебуваючи в Білорусі, вони контактували з представниками правоохоронних органів, які організовували їх незаконний маршрут і які наказали їм після незаконного перетину державного кордону зателефонувати та повідомити про своє місце перебування. Це підтверджується і переписками в месенджерах в телефонах іноземців. Зі слів мандрівників, до цього вони безуспішно намагалися потрапити до Польщі, теж за сприяння білоруських правоохоронців», — розповіли деталі українські прикордонники.

Наразі із затриманими нелегалами проводяться відповідні заходи перевірки та встановлюються всі обставини спроби незаконного перетину кордону та хто сприяв їм у такій «подорожі».

Білорусь готується розмістити у себе 20 тисяч мобілізованих росіян

кдб проти фсб: лукашенко має «вуха» серед росіян, щоб контролювати плани путіна 

Будьте першим, хто прокоментував "Білоруські правоохоронці «підкинули» Житомирщині нелегалів з Бангладеш та Пакистану (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*