Близько 60 млн грн збитків завдали довкіллю російські окупанти в результаті ракетного удару по Житомирському ліцею №25

Близько 60 млн грн збитків завдали довкіллю російські окупанти в результаті ракетного удару по Житомирському ліцею №25

4 березня 2022 року російські терористи завдали ракетного удару по Житомирському ліцею №25. Днями фахівці Екоінспекції остаточно обрахували суму збитків, нанесену довкіллю внаслідок цього терористичного акту. Вона склала близько 60 мільйонів гривень.

Всього з початку російської військової агресії, за даними Екоінспекції, на Житомирщині було зафіксовано 39 випадків влучань ворожих ракет та дронів, в результаті яких довкіллю нанесено майже 18 млрд грн шкоди.

“Йдеться про забруднення земельних ресурсів, атмосфери, зокрема нафтопродуктами та продуктами їх горіння. Усі ці випадки Екоінспекцією вже задокументовані, по кожному обраховано суму нанесених довкіллю збитків. У першу чергу працювали з об’єктами, де могли втратитися концентрації забруднюючих речовин. Щодо факту нанесення ракетного удару саме по ліцею, то у цьому випадку йдеться про поводження з відходами руйнації,”

– розповів начальник ДЕІ Поліського округу Євгеній Медведовський.

Матеріали з обрахованими збитками довкіллю унаслідок ракетного удару по приміщенню ліцею № 25 у Житомирі, за словами Євгенія Медведовського, будуть передані до органів прокуратури для долучення до реєстру військових злочинів країни-агресорки і стягнення у майбутньому через міжнародні суди репарацій з росії.

Нагадаємо також, що пошкоджений російськими терористами ліцей №25 у Житомирі демонтувати не будуть.

Будьте першим, хто прокоментував "Близько 60 млн грн збитків завдали довкіллю російські окупанти в результаті ракетного удару по Житомирському ліцею №25"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*