У найближчі два тижні в усіх областях будуть змінені графіки відключень електроенергії

У найближчі два тижні в усіх областях будуть змінені графіки відключень електроенергії

З 9 по 24 липня в усіх областях будуть змінені графіки відключень. Про це заявили в НЕК “Укренерго”.

В кожній області в один із днів протягом цих двох тижнів не буде обмежень. В інші дні обмеження споживання будуть відбуватися згідно з графіками, опублікованими обленерго в кожному регіоні. Це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області. Такі виміри проводяться щороку – взимку та влітку – і дають можливість нам більш чітко прогнозувати режими роботи енергосистеми країни,”

– йдеться у повідомленні.

Зокрема, на Житомирщині, у разі відсутності масованих атак на енергетичну інфраструктуру, режимні виміри в регіоні будуть проведені 11 липня.

В Укренерго зазначають, що завдяки таким вимірам Диспетчерський центр «Укренерго» зможе побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Тобто вдасться визначити, скільки саме зараз, влітку, споживає кожна область без застосування обмежень, і скільки кожній області потрібно електроенергії для життєдіяльності. Аналіз цих даних дозволить в подальшому забезпечити більш рівномірний та коректний розподіл наявної в системі потужності між регіонами.

Нагадаємо також, що на Житомирщині відбулися зміни у застосуванні графіків погодинних відключень електроенергії.

Будьте першим, хто прокоментував "У найближчі два тижні в усіх областях будуть змінені графіки відключень електроенергії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*