СБУ викрила посадовицю Житомирської міської лікарні №1 на системних хабарях за перемоги в тендерних закупівлях

СБУ викрила посадовицю Житомирської міської лікарні №1 на системних хабарях за перемоги в тендерних закупівлях

Служба безпеки заблокувала корупційну схему під час публічних закупівель у Житомирській міській лікарені №1.

До незаконних махінацій причетна посадовиця установи, яка систематично отримувала «відкати» від комерсантів за допомогу у перемогах у тендерах. Свою схему зловмисниця, яка є уповноваженою на організацію й проведення публічних закупівель лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів дезінфекції та індивідуального захисту для потреб лікарні, організувала ще у 2022 році.

Встановлено, що за цією схемою дві київські комерційні структури перемагали у торгах 22 рази та уклали із медзакладом договори загальною вартістю майже 11 мільйонів гривень. Відповідно до цих угод, підприємці повинні були постачати лікарні медичні вироби – від крапельниць та шприців до медичних масок і рукавичок. В обмін за це посадовиця отримувала свій «відсоток».

Загалом СБУ задокументувала одержання зловмисницею упродовж червня 2022 – листопада 2023 років майже 150 тисяч гривень.

Під час обшуків за місцем роботи та проживання організаторки схеми правоохоронці вилучили тендерну документацію, комп’ютерну техніку і мобільний термінал із «діловою» перепискою спільників, банківську картку, яка фігурувала у схемі, та інші речові докази.

Нааразі фігурантці повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч.2 ст.369-2 Кримінального кодексу України).

Вирішується питання щодо відсторонення від займаної посади. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо також, що у Житомирі на хабарі затримали лікаря ВЛК.

Будьте першим, хто прокоментував "СБУ викрила посадовицю Житомирської міської лікарні №1 на системних хабарях за перемоги в тендерних закупівлях"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*