«Буревій та людський фактор»: голова Житомирської ОДА назвав ймовірні причини пожежі в Овруцькому районі

Сьогодні, 18 квітня  голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко назвав ймовірні причини загоряння території Овруцького району.

«Звичайно зараз причини встановлюються слідством, але не можна виключати декілька факторів. Один з факторів — це буревій, який піднявся 16 квітня, і спричинив аварію на електромережах. Другий фактор — можливий підпал та необережне поводження з вогнем, тому ми не виключаємо людський фактор. Вже після того, як пожежу буде погашено, будуть проведені відповідні експертизи та відкрито кримінальне провадження».

Голова державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький вважає, що велику роль у пожежі відіграли складні погодні умови:

«Безумовно складні погодні умови цієї весни могли спричинити підпали лісової підстилки і трави, а також великі пориви вітру, які сягали під 40 метрів за секунду».

Нагадаємо, що пожежі в Овруцькому районі знищили кілька десятків будинків та тисячі гектарів лісу, а релігійні фанатики, евакуйовані через пожежу, повернулися до домівок через молитовний дім.

https://www.facebook.com/vitaliy.bunechko/videos/241148860588569/

Будьте першим, хто прокоментував "«Буревій та людський фактор»: голова Житомирської ОДА назвав ймовірні причини пожежі в Овруцькому районі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*