Релігійні фанатики, евакуйовані через пожежі в Овруцькому районі, повернулись до домівок, бо «молитовний дім не згорів»

Жителі Овруцького району, де вже кілька діб триває масштабна пожежа, відмовилися перебувати у безпечному місці та повернулися до своїх осель. Про це сьогодні розповів під час брифінгу голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Віталій Бунечко зауважив, що жителі цих населених пунктів понад 10 років тому відхрестилися від цивілізації  на релігійній основі, змусити їх покинути оселі через пожежі було важко:

«У населених пунктах Личмани та Магдин Овруцького району люди близько 10 років тому вирішили на релігійній основі жити окремо від цивілізації. Фактично вони займалися землеробством, розводили скотарство та тихенько молилися Богу. Пожежа змусила нас примусово їх евакуювати ще 16 квітня. 48 людей були евакуйовані до населеного пункту Гладковичі, де були заселені у Будинку культури, там вони були забезпечені усім необхідним».

Проте, як зазначив голова Житомирської ОДА, ці самі жителі не дочекалися повної ліквідації пожежі і повернулися у власні оселі, зараз вони просять про допомогу:

«Вже після того, як пожежа була локалізована, цими людьми було прийнято рішення повернутися у ті населені пункти, хоча їх просили залишитися у Гладковичах до повної ліквідації пожежі. „Молитовний дім наш не згорів, ми повертаємося в місце своєї життєдіяльності“, — процитував Віталій Бунечко. Зараз вони просять нас допомогти їм з одягом, взуттям, з будівельними матеріалами, вони вирішили відновлювати свої оселі, і велосипеди тому, що вони є основним їх видом транспорту. Жертв людських внаслідок пожежі немає».

Нагадаємо, що пожежі в Овруцькому районі знищили десятки будинків та тисячі гектарів лісу.

https://www.facebook.com/vitaliy.bunechko/videos/241148860588569/

Будьте першим, хто прокоментував "Релігійні фанатики, евакуйовані через пожежі в Овруцькому районі, повернулись до домівок, бо «молитовний дім не згорів»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*