Через бажання окультурити Соколовський кар’єр у Житомирі між депутатом та активістом виникла сутичка (ВІДЕО)

В середу, 5 серпня, під час засідання виконавчого комітету між житомирським активістом Віталієм Воланом та місцевим депутатом Володимиром Тичиною виник конфлікт. Дві сторони сперечалися через бажання поставити на Соколовському кар’єрі безалкогольний павільйон. Суперечка перейшла в сварку, яку припинила охорона.

Громадський активіст Віталій Павлюк звернувся до виконавчого комітету ЖМР з проханням надати дозвіл на встановлення безалкогольного павільйону на Соловському кар’єрі: 

«Ми зверталися до виконкому міської ради, щоб надали дозвіл на проведення благоустрою. Нам сказали, що ми маємо навести там порядок. Заключили договір на вивіз сміття з вашим комунальним підприємством, яке мені обходиться 10 тис грн в рік. Ми хотіли б, щоб там було освітлення, діти, які там гуляють біля кар’єра, могли купити собі води, і окультурити це місце, аби люди могли там відпочити». 

Володимир Тичина зауважив, що для того, щоб поставити там торгівельний павільйон, потрібно спочатку навести лад:

«Два роки тому в серпні було прийнято рішення виконкому щодо проведення благоустрою на Соколовському кар’єрі. По бюджету участі були виділені кошти, стояли сміттєзбірні майданчики, потім ці майданчики забрали десь самі жителі, і люди, які там відпочивають зробили звалище. В мене пропозиція створити комісію, вийти на місце і розібратися, якщо там нормальна територія, і можна буде поставити торгівельний павільйон, то будь ласка, якщо ні — треба навести порядок».

Заступник міського голови Сергій Кондратюк зазначив, що міяць тому територію перевіряли, і порушень виявлено не було:

«Місяць тому інспекція благоустрою та начальник управління комунального господарства робили перевірку, територія була чиста, дерева вирізані частково, контейнер для сміття поставили, претензій не було по благоустрою».

Тоді обидві сторони почали сваритися і з’ясовувати «хто правий, а хто ні». На зауваження членів виконкому вони не реагували, тому заступниці міського голови Світлані Ольшанській довелося викликати охорону. Вона запропонувала взяти перерву на тиждень. На територію, де хочуть поставити павільйон, приїдуть з перевіркою служби, які відповідають за благоустрій, спільно з департаментом архітектури та землекористування, та 2-ма конфліктними сторонами. Після перевірки це питання знову розглянуть на засіданні виконавчого комітету.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Через бажання окультурити Соколовський кар’єр у Житомирі між депутатом та активістом виникла сутичка (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*