Через капремонт на вулиці Покровській тимчасово зупинять рух тролейбусів

Капітальний ремонт вулиці Покровської, який за попередньою інформацією розпочнеться вже 18 серпня, призведе до вагомих незручностей. У тому числі, під час ремонту дорожнього покриття по вулиці Покровській припинять рух електротранспорту та вантажних автомобілів. Про це Times.zt розповів радник міського голови Юрій Антіпов.

«Попередньо роботи плануємо розпочати 18 серпня. Складність проведення робіт по вулиці Покровській у тому, що не можна буде перекрити рух транспорту. Після спілкування з представниками поліції дійшли згоди, що на період ремонту рух великогабаритних транспортних засобів по вулиці Покровській буде заборонений. Крім того, буде відключатися електротранспорт. Зараз цим питанням займаються в ТТУ», пояснив радник міського голови.

Натомість Дмитро Ткачук запевняє, що електротранспорт не буде курсувати по вулиці Покровській лише на вихідних, адже в іншому випадку, це може призвести до справжнього колапсу.

«Протягом 2 днів на вихідних робитимуть ремонт смуги в одному напрямку. Два дні на інших вихідних у зворотньому. Тобто це не буде так як на вулиці перемоги, що вони перекрили ділянку і працюють. На Покровській так не вийде, адже немає об’їзних шляхів. Тому зважаючи на те, що відсутні об’їзди і досить велике навантаження, ми прийняли рішення виконувати роботи у вихідні дні. Тоді коли рух транспорту не настільки активний», розповів заступник міського голови.

За його словами, ремонт вулиці Покровської може тривати близько двох тижнів, але безпосередні роботи по асфальтуванню будуть відбуватися лише по два дні і виключно у вихідні.

«Найбільший форс-мажор, який може трапитися це погода. Дуже не хочеться навіть говорити про можливість виконання робіт у будній день, тому що це аврал. Якщо тролейбуси не працюватимуть працюватимуть усі 16 комунальних автобусів», запевнив Дмитро Ткачук.

Будьте першим, хто прокоментував "Через капремонт на вулиці Покровській тимчасово зупинять рух тролейбусів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*