На восьмому небі: В Житомирі одружилися 30 пар на щасливу дату 8.08.18

8 серпня 2018 року — особлива дата для багатьох українських молодят. Саме на цей день в Україні подали рекордну кількість заяв для реєстрації шлюбу. Багато пар вірять, що «щасливі» числа 8.08.18, де багато вісімок — символів нескінченності — подарують їх сім’ям вічне щастя, любов, затишок і довіру.

Сльози радості, обійми, море квітів і бурхливі емоції: задовго до 9 ранку у відділах державної реєстрації шлюбів по всій країні чекали подружні пари та їхні близькі.

Статистика

Міністерство юстиції України повідомляє, що в Україні в серпні очікується велика кількість шлюбів.

«На 08.08.2018 р подали 1 565 заяв,

на 18.08.2018 р подали 2 790 заяв,

на 28.08.2018 р  1 201 заяву про державну реєстрацію шлюбу», повідомили в Мін’юсті.

Загалом на три магічні дати збираються одружитися 5 тисяч 556 пар. Це в середньому вдвічі більше, ніж в звичайні шлюбні дні.

В Житомирі на 8.08 одружилися близько 30 пар

Це в декілька разів більше, ніж в звичайні дні. Більшість закоханих спеціально вибрали та очікували на цю дату. Про це повідомила Наталія Будна – заступник начальника міського відділу ДРАЦС ГТУЮ в Житомирській області.

А ось наші щасливі молодята:

Джерело: Житомирський міський відділ ДРАЦС ГТУЮ у Житомирській області

Бум весіль щорічно відбувається в збіг дат. Найбільше ж весіль пройшло в 2007 році в липні. Чимало пар хотіли мати в свідоцтві дати 07.07.07. Проте, як повідомили статисти Міністерства юстиції, протягом наступних років велика кількість пар, що зареєстрували шлюб цього дня , розлучились.

Що кажуть зірки про 08.08.18

Дана дата випадає на фазу старого або спадаючого Місяця, що знижує позитивний вплив дати. Особливо це може бути значущим для людей імпульсивних та яскраво емоційних. В такому випадку дата для пари не ідеальна.

Найважливіша планета з точки зору астрології, що символізує щасливе сімейне життя це Місяць. Місяць в цей день буде розташовуватися в знаку Рака  це дуже сильна і сприятлива позиція. Проте в сукупності зі  спадаючою фазою Місяця це може сформувати занадто яскраві емоції та ідеалістичне прагнення до створення сім’ї. При такій позиції партнерам слід більш обдумано підходити до питання розширення сім’ї, щоб народження дитини не стало причиною післяпологових труднощів у відносинах.

Також велике значення в аналізі дати весілля має положення планети, що відповідає за емоційну сторону відносин Венери. Венера в цей день розташовується в знаку Терези, що є сприятливим фактором та обіцяє гарне святкування та щирі почуття. Однак Венера має недостатньо гармонійні зв’язки з іншими планетами в цей день, а значить, первинної енергії почуттів може не вистачити на довгі та безхмарні роки сімейного життя.

У сукупності це складний показник, який для гармонійного та довгострокового шлюбу (більше 10 років) несприятливий.

Так само 8 серпня на небі будуть знаходитися в русі планета організації та спілкування Меркурій, а також планета активностей, імпульсивності і фізичної сили — Марс, що в сукупності вказує на ймовірність організаторських накладок і несподіваних ситуацій під час весілля.

А ще це несприятливий показник для сім’ї, яка бажає вирішувати складні питання без внутрішніх конфліктів та сильних образ.

Закохані вірять, що «чарівна вісімка» подарує їх сім’ї нескінченне щастя і любов

«Вірити чи не вірити в магію цифр це справа кожного, але за нашою статистикою день шлюбу абсолютно не впливає на його міцність. Думаю, в цьому питанні головну роль відіграють любов, повага, взаєморозуміння та вміння йти на компроміси», зазначила заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова.

Макс Сем


Дивіться схожі матеріали:

Будьте першим, хто прокоментував "На восьмому небі: В Житомирі одружилися 30 пар на щасливу дату 8.08.18"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*