Через неуважність біля банкомата двоє мешканців Житомирщини втратили близько 15 тисяч грн

22 лютого схожі випадки крадіжкі грошей відбулися в Олевській та Радомишльській громадах. В обох випадках таким неприємностям передувало користування заявниками банкоматами.

Зокрема, в Олевську втратив 5 тисяч гривень 65-річний пенсіонер. Чоловік знімав кошти у банкоматі, був заклопотаний та відволікся, через що й забув забрати їх з пристрою. Згодом згадав про свою помилку, але грошей в банкоматі вже не було, тож змушений був звернутися за допомогою до правоохоронців.

Поліцейські встановили, що чужі гроші забрала 50-річна місцева жителька, яка після заявника підійшла до банкомата. Жінка свою провину визнала. Частину готівки у неї вилучили, однак певну суму вона вже встигла витратити.

У. Радомишлі із заявою про крадіжку грошей з його банківської картки до правоохоронців звернувся 49-річний чоловік. За даними слідства 17 лютого картку заявника знайшов біля монітора банкомата 43-річний житель громади. Чоловік одразу ж пішов витрачати чужі гроші: розраховувався за харчові продукти у крамницях, а також придбав мобільний телефон, загалом знявши з картки близько 10 тисяч гривень.

У чоловіка вилучили картку заявника та придбаний мобільний телефон.

По обом випадкам відкрито кримінальні провадження за ч. 4 сит. 185 (Крадіжка) КК України. Любителям чужих грошей загрожує позбавлення волі строком від 5 до 8 років.

Нагадаємо також, що на Житомирщині сусідка “допомогла” подружжю, позбавивши їх 34 тисяч грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Через неуважність біля банкомата двоє мешканців Житомирщини втратили близько 15 тисяч грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*