«Нафтогаз» вимагає сплати боргу за тепло: житомирські депутати звернулися до Верховної Ради

Депутати Житомира підготували звернення до голови Верховної Ради України щодо різниці в тарифах за теплопостачання. Про це йшлося сьогодні, 23 лютого, під час сесії міської ради. 

Мовиться про вимогу «Нафтогазу» , яку отримали всі міста України, про сплату заборгованості по тарифам за тепло:

«На 1 січня 2023 року у нас різниця в тарифах по „Теплокомуненерго“ складала 140 млн. грн. На сьогодні „Нафтогаз“ по містам України вже розіслав вимогу по сплаті заборгованості, у зв’язку з тим, що в договорі є пункт про безакцептне списання коштів з рахунків підприємтсва. І з одного боку, Верховна Рада не проголосувала і не виділила об’єм фінансів під цю різницю, яка була затверджена Кабміном і проведена через обласні комісії, з іншого боку, „Нафтогаз“ може списати з рахунків нашого комунального підприємства 70 млн. грн. Хоча різниця в тарифах на 1 січня 2023 року вже складала 140 млн. грн. На рівні держави планують виділити з бюджету 38 млрд. грн на списання цієї різниці в тарифах», – пояснив міський голова Сергій Сухомлин. 

Нагадаємо, бізнес чи комфортн містян: 27 лютого стане відомо чи функціонуватиме трамвай у Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "«Нафтогаз» вимагає сплати боргу за тепло: житомирські депутати звернулися до Верховної Ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*