Данілов розповів про плани росії щодо Молдови

Росія планує переворот у Молдові. Про це секретар РНБО Олексій Данілов повідомив в ефірі національного телемарафону.

“Давайте не говорити, що у Молдови нічого не відбулося. Там зараз відбувається зміна керівництва країни, максимально посилюється силовий блок”, — говорить Данілов.

Саме зараз у Туреччині під виглядом “рятувальників” перебувають чеченські бойовики, які вже встигли “відзначитися” в Україні після 24 лютого минулого року. Після розбору завалів у Туреччині вони можуть опинитися в Кишиневі.

Українська розвідка вже попередила Молдову про плани рф. За словами Данілова, рф планує прикувати до Молдови найбільше уваги.

“Крім того, ті покидьки, які були 24-25-26 лютого у складі так званого “чеченського угрупування” на нашій території, зараз вже перебувають в Туреччині та працюють там “рятувальниками”. Ми зараз уважно відстежуємо, щоб не сталося так, що ці “рятувальники” опиняться в Кишиневі. Ми знаємо їх прізвища та імена. У них було особисте завдання з 24-го лютого”, — зазначив секретар Ради нацбезпеки.

Серед “рятувальників” вже помічений Данііл Мартинов, який після 24 лютого 2022 виконував низку злочинних завдань на території України, зокрема керував захопленням Бородянського психоневрологічного інтернату.

Тим часом у  Молдові проходять серйозні зміни в керівництві державою.

Молдова заборонила в’їзд російським військовим з придністров’я

На Житомирській митниці 5 інспекторів отримали підозру через участь в корупційній схемі з розмитненням вантажівок

Будьте першим, хто прокоментував "Данілов розповів про плани росії щодо Молдови"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*