На Житомирській митниці 5 інспекторів отримали підозру через участь в корупційній схемі з розмитненням вантажівок

Фахівці СБУ ліквідували нову корупційну схему на Житомирській митниці. Підозру отримали 5 головних інспекторів митного посту, що становить майже половину митників, які працювали на зміні. Їх протиправна діяльність призвела до збитків державі щонайменше на 3,5 млн грн.

При митному оформленні вантажних автомобілів чиновники занижували розмір платежів під час розмитнення автівок, які імпортували з ЄС.

«Схема» працювала завдяки комерційній фірмі, що займається імпортом. Митникам надавалися підроблені її співробітниками іноземні технічні паспорти з виправленими датами виробництва та першою реєстрацією вантажівок. Таким чином автомобілі «молодшали», а обов’язкові митні платежі до держбюджету кардинально зменшувалися.

Самі митники, зловживаючи службовим становищем, закривали очі на вказані порушення та не здійснювали належну перевірку поданих до розмитнення документів.

Завдяки такій схемі спільники реалізували більше двох десятків вантажних автомобілів.

Наразі на митному посту, який фігурує у злочинній схемі, проводяться перевірки. Вилучаються документація та електронні носії інформації, що можуть містити докази протиправної діяльності. Водночас правоохоронці перевіряють і інших службових осіб митниці на причетність до корупційної схеми.

Нагадаємо також, що в кінці минулого місяця керівництво Житомирської митниці викрили на корупційних схемах із імпорту іноземних «швидких».

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирській митниці 5 інспекторів отримали підозру через участь в корупційній схемі з розмитненням вантажівок"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*