Дайте волю захисникам, які два роки на фронті: житомиряни просять нарешті встановити терміни служби (ВІДЕО)

Дайте волю захисникам, які два роки на фронті: житомиряни просять нарешті встановити терміни служби

У багатьох містах  18 травня проходять акції у рамках Всеукраїнського пікету за визначення чітких термінів служби для військовослужбовців. Саме у цей день вступає в дію новий закон про мобілізацію, в якому нічого не прописано про умови демобілізації для діючих захисників, більшість з яких долучилися до лав ЗСУ добровільно, не чекаючи повісток, в перші дні повномасштабної війни. 

Житомиряни традиційно зібралися на майдані Корольова і це вже їх 11-та подібна акція. Серед присутніх – матері, дружини та діти воїнів, які принесли з собою національну символіку, плакати та берці, зазначаючи, що це взуття тих, хто взяв на себе відповідальність і пішов боронити свою країну, залишивши роботу, родину, дім. 

Вони не були професійними військовими, але пожертвували усім заради обовʼязку. Натомість на сьогоднішні, коли вже минуло більше 800 днів повномасштабної війни, держава досі не забезпечила їм права на звільнення зі служби. 

Учасники акції кажуть, що ініціатива обʼєднала тисячі родин у різних регіонах і зараз вони на етапі створення громадської організації, аби спільно відстоювати інтереси своїх чоловіків, дітей і всіх тих, хто став заручником ситуації та маніпуляцій. 

Присутні вимагають, аби після 18 місяців  військові могли обирати – звільнятися чи продовжувати службу, а також звертають увагу на те, що воїнів на передовій потрібно змінювати, адже вони стомлені за два роки активних бойових дій. 

Після виступів на майдані Корольова учасниці пройшли центром міста, вигукуючи гасла і заклики про демобілізацію. 

Юлія Демусь

День вишиванки в Поліському університеті: флешмоб, 10-метровий рушник і благодійний захід на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Врятував побратима ціною власного життя: житомирян просять підтримати петицію про присвоєння звання Героя України бійцю 95-ї бригади

Будьте першим, хто прокоментував "Дайте волю захисникам, які два роки на фронті: житомиряни просять нарешті встановити терміни служби (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*