Deepfake не допоміг: пранкери з рф намагалися «розвести» Халюка Байрактара від імені Дениса Шмигаля (ВІДЕО)

Невдалу провокацію зірвало ГУР МО. 

Кацапські пранкери, створивши за допомогою технології deepfake зображення українського прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, намагалися поспілкуватися з генеральним директором компанії Baykar Defence Халюком Байрактаром.

За дивним збігом обставин вони натрапили на «секретаря компанії Baykar», не менш фейковим, ніж Шмигаль.

«Слід відзначити низький рівень підготовки російських оперативників, які кількаразово викрили себе під час розмови. У тому числі через незнання правильної вимови сталого вислову «бабине літо», яке вони вимовляли як російське «бабьє лєто», — коментують у ГУР.

Русня невдало намагалася дискредитувати співпрацю України та Туреччини. 

Врешті, натішившись, українські розвідники повідомили рашиським недоумкам, що їх викрили і скоро притягнуть до відповідальності. Кацапам не вистачило нервів та мізків дограти цей стендап до кінця, натомість вони почали уточнювати, коли саме їх судитимуть. 

Технологія deepfake базується на штучному інтелекті та дозволяє створити фальшиве відео, де відома людина начебто говорить не властиві їй речі.

 

Інформаційний фронт: житомиряни Сергій Троянчук запустив Telegram-канал на підтримку українського відео-контенту

Кримський міст – всьо! (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Deepfake не допоміг: пранкери з рф намагалися «розвести» Халюка Байрактара від імені Дениса Шмигаля (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*