День добровольця у Житомирі: подяки вручили бійцям ДУК “Соколи Полісся” (ФОТО)

День добровольця у Житомирі: подяки вручили бійцям ДУК "Соколи Полісся"

У сесійній залі Житомирської міськради 14 березня відбувся урочистий захід, в рамках якого вітання та подяки з нагоди Дня українського добровольця приймали ДФ ЖМТГ №1 ДУК “Соколи Полісся”.

Зокрема, їм було вручено понад півтори сотні подяк від обласної ради, міської ради, командування військової частини А7043 (115 бригада ТРО), 138 Окремого батальйону ТРО та безпосередньо командування ДФ ЖМТГ №1 ДУК “Соколи Полісся”.

“Бійці ДУК “Соколи Полісся” боронять небо над Житомиром, долучаються до виконання завдань спільно з іншими підрозділами, у тому числі на півночі області. Війна триває і ми зібралися сьогодні, аби відзначити тих, хто допомагає наближати перемогу. Я щиро дякую вас за небайдужість до майбутнього нашого міста і країни загалом. Головне завдання на сьогодні – не просто зупинити ворога, а витіснити його за межі кордонів. Ці подяки – найменше, що можемо зробити, адже все інше – для фронту, для перемоги. Слава Україні”, – звернувся до присутніх командир ДФ ЖМТГ №1 ДУК “Соколи Полісся” Вячеслав Пашковський.

Нагадаємо, День українського добровольця щорічно відзначається 14 березня. Ця дата була встановлена Верховною Радою України у 2017 році на знак вшанування мужності та героїзму захисників Незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Вона приурочена людям, які за покликом власного серця стали на захист Батьківщини та боронять її від збройної агресії у період проведення АТО/ООС та повномасштабної війни. До речі, саме 14 березня у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану вирушили перші 500 добровольців “Самооборони Майдану” для формування першого добровольчого батальйону. Це стало початком добровольчого руху, який став основою українського спротиву у протистоянні росії у війні, що триває вже 10 років.

Юлія Демусь

Історія успіху ветеранів-підприємців зі Звягеля: бажання  + досвід = допомога суспільству (ФОТО)

“Жіночий тил стоїть до Перемоги”: у Житомирі провели творчий вечір та аукціон – збирають на потреби бригади “Лють” (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "День добровольця у Житомирі: подяки вручили бійцям ДУК “Соколи Полісся” (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*