25 березня о 13:00 на Європейській площі у Житомирі відбулася Здорова прогулянка. Цей захід проводиться у межах регіональної комунікаційної кампанії «Бустерни свою стійкість!» з підтримки вакцинації від Covid-19, що ініційована Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров‘я МОЗ України.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/foto-1-1024x829.jpg)
Найцікавішою подією цього заходу стала скандинавська ходьба – вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. Кожен бажаючий міг зареєструватися та провести тренувальну прогулянку з інструктором.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/foto-2-678x1024.jpg)
Перед самою прогулянкою всім видавали спеціальні палиці та плеєр з навушниками для прослуховування подкасту про здоров’я.
Незважаючи на погоду, охочих спробувати опанувати новий вид спорту було чимало. Серед них були як діти, так і дорослі. Всі з цікавістю розглядали нові для них спортивні знаряддя та повторювали рухи за інструктором.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/foto-4-1024x768.jpg)
По завершенню прогулянки всі учасники отримували пам’ятні футболки та мали змогу відвідати медичну зону, де можна було зробити базову перевірку стану здоров’я.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/foto-5-1024x768.jpg)
Володимир Гайдар
В Житомирі відбулися заключні матчі Відкритого турніру міста з футболу пам’яті Миколи Сюсюри (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Для житомирян провели Здорову прогулянку (ФОТО)"