Для житомирян провели Здорову прогулянку (ФОТО)

25 березня о 13:00 на Європейській площі у Житомирі відбулася Здорова прогулянка. Цей захід проводиться у межах регіональної комунікаційної кампанії «Бустерни свою стійкість!» з підтримки вакцинації від Covid-19, що ініційована Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров‘я МОЗ України.

Найцікавішою подією цього заходу стала скандинавська ходьба – вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. Кожен бажаючий міг зареєструватися та провести тренувальну прогулянку з інструктором.

Перед самою прогулянкою всім видавали спеціальні палиці та плеєр з навушниками для прослуховування подкасту про здоров’я.

Незважаючи на погоду, охочих спробувати опанувати новий вид спорту було чимало. Серед них були як діти, так і дорослі. Всі з цікавістю розглядали нові для них спортивні знаряддя та повторювали рухи за інструктором.

По завершенню прогулянки всі учасники отримували пам’ятні футболки та мали змогу відвідати медичну зону, де можна було зробити базову перевірку стану здоров’я.

Володимир Гайдар

В Житомирі відбулися заключні матчі Відкритого турніру міста з футболу пам’яті Миколи Сюсюри (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Для житомирян провели Здорову прогулянку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*