Незважаючи на війну, спортивне життя в Житомирі продовжується. З 18 лютого триває турнір пам’яті Миколи Петровича Сюсюри – майстра спорту СРСР (1967 р.), заслуженого тренера України (1995 р.), заслуженого працівника фізичної культури і спорту України (2007 р.). Впродовж багатьох років був на посаді директора СДЮСШОР «Полісся» (Житомир).
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Poster-z-Mykoloiu-Siusiuroiu-768x1024.jpg)
Загалом у турнірі грають 6 команд: «Vivad» (Романів), ФК «Звягель», «Рятівник» (Житомир), «Технофон» (Любар), «Kvara» (Житомир) та «Пак-Трейд» (Висока Піч).
Вчорашній день порадував нас одразу двома яскравими матчами:
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Zakliuchni-matchi-576x1024.png)
Перший матч закінчився впевненою перемогою з рахунком 4:1 на користь команди «VIVAD» (Романів), завдяки якій вони піднялися на 1 місце.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/komanda-Pak-Treyd-scaled.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/komanda-VIVAD-scaled.jpg)
Наступний матч став вирішальним. Команда FC «Kvara» (Житомир) перемогла з рахунком 2:0, чим гарантувала собі 3 місце в турнірі. А команда «Технофон» (Любар) утримала за собою 2 місце.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/komanda-Tekhnofon-scaled.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/komanda-FC-Kvara-scaled.jpg)
За підсумками турніру переможці та команди-призери були нагороджені почесними грамотами, кубками, медалями та футбольними м’ячами.
На церемонії нагородження були присутні: голова Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Павлюк, перший заступник голови асоціації Віктор Радушинський, заступник голови Володимир Дорошенко й заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/rezultaty.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Nahorody-scaled.jpg)
Турнірна таблиця
№ | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | «VIVAD» | 5 | 4 | 0 | 1 | 14:4 | 12 |
2 | «Технофон» | 5 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | 10 |
3 | «Kvara» | 5 | 3 | 0 | 2 | 10:4 | 9 |
4 | «Звягель» | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | 8 |
5 | «Пак-Трейд» | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:12 | 3 |
6 | «Рятівник» | 5 | 0 | 1 | 4 | 1:11 | 1 |
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/Nahorody-2-scaled.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/zahalne-foto-scaled.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-mistse-scaled.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-mistse-scaled.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-mistse-spilne-foto-1024x768.jpg)
Володимир Гайдар
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбулися заключні матчі Відкритого турніру міста з футболу пам’яті Миколи Сюсюри (ФОТО)"