До Житомира приїхав славнозвісний “Євробус”

Сьогодні до Житомира приїхав «Євробус». Цей спеціальний автобус мандрує містами України, поширюючи інформацію що переваг Угоди про асоціацію з Європейським союзом та можливостей, які вона відкриває для українців.

Зупинився «Євробус» у Житомирі на Старому бульварі біля Житомирського національного агроекологічного університету. До його приїзду тут розгорнулося справжнє європейське містечко. На всіх відвідувачів чекають лекції, інформаційні стенди та відеоролики про відносини України з Європейським Союзом, зустріч з представниками Делегації Європейського Союзу в Україні та показ короткометражних фільмів.

Не сумно тут і дітлахам. Для них організатори містечка підготували справжню розважальну програму. Діти можуть взятиучасть у вікторинах, малювати, складати пазли тощо.

А кожен, хто зробить фото з #eurobus_2019, має можливість взяти участь у розіграші призів від організаторів.

Заходи триватимуть  до 21:00 год.

Проект «ЄврОбус» реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт – Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії» (GIZ), що втілюється у рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління (GIZ).

Нагадаємо, що сьогодні у Житомирі також пройшов Ярмарок вакансій, який зібрав 60 підприємств та 30 навчальних закладів Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "До Житомира приїхав славнозвісний “Євробус”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*