Житомир готується до ювілею незакінченого ремонту Корольова (ФОТО) | Times ZT

Житомир готується до ювілею незакінченого ремонту Корольова (ФОТО)

«Сьогодні приступили до фрезерування та підготовки для заміни верхнього шару асфальтного покриття по вул. Корольова», — таке повідомлення з’явилось рівно рік тому, 18 травня 2018 року на сторінці Facebook  Житомирського КП “Управління автомобільних шляхів”.

Сьогодні житомиряни, особливо водії, які змушені рухатись саме цією дорогою, можуть і себе, і КП ЖУАШ привітати з ювілеєм «ремонту», в результаті якого кількість ям на цій вулиці залишається стабільно великою.

Проте міські чиновники, на відміну від комунальників, весь цей рік не сиділи склавши руки. Вже взимку цього року в міськраді вирішили спекатись проблемної вулиці, бо «завелика». А в квітні сповістили про своє рішення на офіційному сайті мерії: «Враховуючи великі об’єми шляхоремонтних робіт по вулицях Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, з метою залучення коштів регіонального фонду (…) внести зміни в додаток до рішення виконавчого комітету міської ради „Про передачу функцій замовника“ та викласти його в новій редакції, що додається», — йдеться у проекті рішення.

Тепер цією вулицею мала б опікуватись ОДА.

«Вже зроблений проект на капітальний ремонт цієї вулиці, і сума там досить велика. І рішенням, яке прийняв минулий виконком, всі документи, вся технічна документація передана на область. Ми позавчора зустрічались із головою облдержадміністрації і його заступником, який курує питання будівництва доріг, і було обіцяно, що в понеділок по трьох вулицях, які ми їм передали, буде оголошено тендери. Саме на капітальний ремонт», — розповідав тиждень тому міський голова Сергій Сухомлин.

Після того, як жителі Корольова влаштували справжній скандал з погрозами відокремитись від міста, комунальники взялися до роботи, не очікуючи на тендери. Нагнали на вулицю купу техніки, дядьків з лопатами, влаштували гармидер, «напрацювалися»… і на цьому закінчили.

Сьогодні так сяк «поремонтована» вулиця Корольова виглядає саме так.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомир готується до ювілею незакінченого ремонту Корольова (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*