У Житомирі проходить Ярмарок вакансій та Форум роботодавців (ФОТО)

Ярмарок вакансій четвертий рік поспіль проходить в Житомирі. Цьогоріч разом з ним в місті проводять і Форум роботодавців, покликаний сформувати діалоговий майданчика між бізнесом, громадою, освітою та місцевою владою щодо створення в місті робочих місць, підготовки кваліфікованих кадрів, які будуть користуватись попитом на ринку праці, формування позитивного іміджу міста зі сприятливими умовами для ведення бізнесу.

Окрім презентації підприємств різних сфер житомирського бізнесу та навчальних закладів, протягом дня для відвідувачів проходитимуть майстер-класи, тренінги, семінари від Центру зайнятості та учасників Ярмарку.

Організатори запрошують усіх хто шукає роботу або бажає її змінити, абітурієнтів та старшокласників, підприємців та інвесторів завітати на IV Ярмарок вакансій, що проходить сьогодні на Михайлівській та Форум роботодавців, що зібрав представників бізнесу у сесійній залі Житомирської міської ради.

Участь у Форумі роботодавців та Ярмарку вакансій 2019 взяли близько 60 підприємств та 30 навчальних закладів Житомирщини. Заходи триватимуть сьогодні до 15.00.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі проходить Ярмарок вакансій та Форум роботодавців (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*