Допомога пораненим бійцям: в Житомирському центрі дитячої творчості провели благодійний ярмарок (ФОТО-ВІДЕО)

Днями у Житомирському центрі творчості дітей і молоді відбувся благодійний ярмарок, під час якого дітлахи збирали кошти  для допомоги військовим у шпиталі.  Виступи дитячих колективів, виставка-продаж робіт вихованців центру творчості, майстер-класи, сертифікати на професійна фотосесія, книжки, смаколики тощо –  було весело та гярче. 

“Дуже приємно, що з нами сьогодні ліцей №25, благодійний фонд “Надія Є”, громадська організація “Реновація 25 ліцею”, громадська організація “Спілка Жінок Житомирщини” і просто небайдужі житомиряни!” – говорить Олександр Нечаєв, один з організаторів заходу.

“Ми відгукнулися на запрошення, щоб разом в єдності зробити спільну гарну справу!” — поділилася Галина Пономарьова, голова громадської організації “Реновація 25 ліцею, після чого кинула в скриньку “Для ЗСУ” “пристойну купюру”.

Відвідувачі заходу також активно купували сертифікати, за які в фотостудії Леоніда Шевчука можна було зробити фотосесію.

“За рахунок фотографії люди закарбовують моменти, тим самим допомагаючи нашим Збройним Силам Україні, щоб потім в мирний час переглядати їх з радістю і згадувати ці моменти.” — розповідає один з учнів фотостудії Леоніда Шевчука.

“Сподіваємось інші колективи, інші житомиряни, інші наші друзі долучаться до такої гарної традиції допомоги Збройним Силам саме через дружбу, адже наш захід називається “В дружбі наша Сила”! Запрошуємо всіх долучатися, і дякуємо, що ви з нами” – доповнив Олександр Нечаєв, і побіг проводити захід в якості ведучого.

Художник Павло Гусєв представив на Житомирщині нову снігову скульптуру – ЗСУ, військовий та українка (ФОТО)

На Житомирщині мобільні освітні команди проводять для дітей розвиваючі заняття і майстер-класи (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Допомога пораненим бійцям: в Житомирському центрі дитячої творчості провели благодійний ярмарок (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*