Вже традиційно у Житомирському обласному краєзнавчому музеї з нагоди циклу зимових свят підготували тематичну експозицію. Цьогоріч відвідувачів у холі зустрічає ялинка, прикрашена виробами, які створили учасники конкурсу “Зимова казка” та майстер-класів – янголи та обереги.
Зважаючи на реалії повномасштабної війни, в умовах якої живуть житомиряни й решта країни, ялинка відповідна – з маскувальної сітки. Також сітка послугувала основою для розміщення дитячих малюнків поруч.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1371-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1367-1024x768.jpeg)
Окремо представлена підбірка різноманітних ялинкових прикрас, які також виготовили діти із різних куточків Житомирської області в рамках конкурсу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1420-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1421-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1423-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1424-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1425-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1426-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1431-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1432-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1419-1024x768.jpeg)
Дідух, вишиті рушники і горня із зерном та свічкою – у кутку, а на стелі – солом’яні павуки: одні з атрибутів Різдва розмістилися в іншому кутку музею, а далі за дверима – діюча виставка “Традиційні промисли і ремесла Житомирщини кінця 19 і початку 20 століття”.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1403-1024x768.jpeg)
Там можна побачити знаряддя праці, речі побуту, весільні костюми, зразки вишивки та ще багато іншого, що відображає цей історичний період на Поліссі. В центрі зали – дерев’яний віз із сіном. Біля кожного еспоната інформація про найменування і місце погодження.
Нагадаємо, що краєзнавчий музей у Житомирі працює з середи по неділю з 10.00 до 18.00, а каса – до 17.15. При цьому, у кожну останню п’ятницю місяця можна відвідати заклад безкоштовно. Найближча така дата – 29 грудня. Безпосередньо різдвяно-новорічну експозицію можна оглянути до 19 січня.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1380-1-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1383-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1397-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1422-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1370-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1372-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1378-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1373-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1374-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1375-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1376-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1377-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1379-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1381-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1384-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1386-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1387-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1389-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1392-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1393-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1395-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1435-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1417-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1418-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1411-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1412-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1410-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1407-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1396-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1398-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1399-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1404-1024x768.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_1405-1024x768.jpeg)
Юлія Демусь
За два тижні до Нового року: грибні пригоди житомирян (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Дух Різдва у краєзнавчому музеї в Житомирі (ФОТО)"