Дух Різдва у краєзнавчому музеї в Житомирі (ФОТО)

Дух Різдва у краєзнавчому музеї в Житомирі

Вже традиційно у Житомирському обласному краєзнавчому музеї з нагоди циклу зимових свят підготували тематичну експозицію. Цьогоріч відвідувачів у холі зустрічає ялинка, прикрашена виробами, які створили учасники конкурсу “Зимова казка” та майстер-класів – янголи та обереги.

Зважаючи на реалії повномасштабної війни, в умовах якої живуть житомиряни й решта країни, ялинка відповідна – з маскувальної сітки. Також сітка послугувала основою для розміщення дитячих малюнків поруч.

Окремо представлена підбірка різноманітних ялинкових прикрас, які також виготовили діти із різних куточків Житомирської області в рамках конкурсу.

Дідух, вишиті рушники і горня із зерном та свічкою – у кутку, а на стелі – солом’яні павуки: одні з атрибутів Різдва розмістилися в іншому кутку музею, а далі за дверима – діюча виставка “Традиційні промисли і ремесла Житомирщини кінця 19 і початку 20 століття”.

Там можна побачити знаряддя праці, речі побуту, весільні костюми, зразки вишивки та ще багато іншого, що відображає цей історичний період на Поліссі. В центрі зали – дерев’яний віз із сіном. Біля кожного еспоната інформація про найменування і місце погодження.

Нагадаємо, що краєзнавчий музей у Житомирі працює з середи по неділю з 10.00 до 18.00, а каса – до 17.15. При цьому, у кожну останню п’ятницю місяця можна відвідати заклад безкоштовно. Найближча така дата – 29 грудня. Безпосередньо різдвяно-новорічну експозицію можна оглянути до 19 січня.

Юлія Демусь

За два тижні до Нового року: грибні пригоди житомирян (ФОТО)

Майстерня «Просто Миколка»: два мільйони на ЗСУ, свічки для Папи і різдвяного шоу на «1+1», святковий асортимент

Будьте першим, хто прокоментував "Дух Різдва у краєзнавчому музеї в Житомирі (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*