Майстерня «Просто Миколка»: два мільйони на ЗСУ, свічки для Папи і різдвяного шоу на «1+1», святковий асортимент

Майстерня «Просто Миколка»: два мільйони на ЗСУ, свічки для Папи і різдвяного шоу на «1+1», святковий асортимент

Вже багато років у Житомирі успішно працює сімейна майстерня «Просто Миколка», що спеціалізується на виготовленні свічок із бджолиного та соєвого воску, а також в онлайн-крамниці представлено  свічкові аксесуари, вінтаж і посуд з Данії.

В умовах війни їм не лише вдалося зберегти свою справу, але й розвивати її надалі, розширюючи асортимент і оновлюючи щосезону лінійку виробів, зокрема перед святами, а також безпосередньо допомагати військовим: власники «Просто Миколки» на постійній основі підтримують збори житомирських волонтерів, всеукраїнських організацій та фондів, переказуючи частину від прибутку, розіграшів і лотерей або реалізовуючи свою продукцію  з розділу «Підтримка ЗСУ», який так само постійно поповнюється. Приміром, наразі можна купити свічку «Мені нравиця, як воно горить», свічку «Кікімора», свічку-півника «Вистоїмо» та адвент-календар.  

«Наш цьогорічний адвент календар покликаний стати вашим щоденним нагадуванням про те, як важливо вчитися мріяти заново. Зберігати віру в світло і підтримувати його усіма силами у своїх серцях і домівках, пам’ятаючи, яку непомірну ціну ми платимо за це щодня. У календарі на вас очікують 24 прості завдання на кожен день грудня – вони про увагу до себе і турботу про внутрішню дитину: саме ту нашу частину, яка вміє мріяти попри все.

Про добре ставлення до найближчих і про нашу спільну роботу задля перемоги. Ви можете придбати наш адвент календар у наборі зі свічками або окремо, і виконувати завдання разом з нами. Можете подарувати його близьким – аби нагадати їм, що їхні мрії важливі для вас. Завдання прості і доступні для всіх, окремі з них буде весело робити разом з дітками та всією родиною», – пояснюють у «Просто Миколка».

Вартість календаря (друкований або електронний) – 150 гривень, всі кошти – на потреби воїнів. До речі, минулого року сума благодійних пожертв, які для захисників майстерня зібрала спільно із покупцями та підписниками, сягнула більше мільйона гривень (лише завдяки продажу свічок «Вистоїмо» з цією метою зібрали понад 100 тисяч гривень). У 2023-му цю практику продовжили і вже станом на вересень  загальна сума донатів за період повномасштабної війни становила 2 033 285 гривень.

Вже традиційно до різдвяно-новорічних свят  майстерня «Просто Миколка», окрім нової версії адвент-календаря, представила свічки відповідної тематики – «Дух Різдва», «Різдвяна випічка» і «Щедрик» з ароматом  у ємностях, набір «Різдвяні кулі», «Зимові будиночки», «Різдвяний будиночок», набір «Ялинки», «Олень благородний», «Адвент», «Код предків», свічки-шишки, «Скандинавський будиночок»  – відповідної форми.

Придбати їх можна, аби прикрасити свою оселю чи святковий стіл, у подарунок рідним, колегам чи друзям, а разом з  тим зробити внесок у наближення перемоги, адже традиційно частину заробленого майстерня передасть волонтерам і, відповідно, військовим.

Унікальні та неповторні свічки від «Просто Миколки» відправляють замовникам не лише по всій Україні, а й за кордон  (Данія, Польща, Німеччина, Португалія, Іспанія). Таким чином популяризують український продукт, нашу культуру, історію і традиції в усьому світі. Їх свічки-писанки були передані у якості подарунка Папі Римському.

А вже 24 грудня цього року  о 21.00 свічки від житомирської майстерні можна буде побачити на  великому телеекрані  – під час премʼєри шоу «Різдво. Ти не один»  від «1+1». Зокрема, свічки у формі глечика, півника, снопа використали у якості декору святкової локації.

 Юлія Демусь

Атмосфера вуличної торгівлі у Житомирі: продається все (ФОТО)

Житомирська філармонія ім. С. Ріхтера: історія та за лаштунки (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Майстерня «Просто Миколка»: два мільйони на ЗСУ, свічки для Папи і різдвяного шоу на «1+1», святковий асортимент"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*