Вже багато років у Житомирі успішно працює сімейна майстерня «Просто Миколка», що спеціалізується на виготовленні свічок із бджолиного та соєвого воску, а також в онлайн-крамниці представлено свічкові аксесуари, вінтаж і посуд з Данії.
В умовах війни їм не лише вдалося зберегти свою справу, але й розвивати її надалі, розширюючи асортимент і оновлюючи щосезону лінійку виробів, зокрема перед святами, а також безпосередньо допомагати військовим: власники «Просто Миколки» на постійній основі підтримують збори житомирських волонтерів, всеукраїнських організацій та фондів, переказуючи частину від прибутку, розіграшів і лотерей або реалізовуючи свою продукцію з розділу «Підтримка ЗСУ», який так само постійно поповнюється. Приміром, наразі можна купити свічку «Мені нравиця, як воно горить», свічку «Кікімора», свічку-півника «Вистоїмо» та адвент-календар.
«Наш цьогорічний адвент календар покликаний стати вашим щоденним нагадуванням про те, як важливо вчитися мріяти заново. Зберігати віру в світло і підтримувати його усіма силами у своїх серцях і домівках, пам’ятаючи, яку непомірну ціну ми платимо за це щодня. У календарі на вас очікують 24 прості завдання на кожен день грудня – вони про увагу до себе і турботу про внутрішню дитину: саме ту нашу частину, яка вміє мріяти попри все.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_6731-670x833.jpeg-1.webp)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/3C453C3C-3E9F-41BF-879D-98E08DEF3A46-670x893.jpeg.webp)
Про добре ставлення до найближчих і про нашу спільну роботу задля перемоги. Ви можете придбати наш адвент календар у наборі зі свічками або окремо, і виконувати завдання разом з нами. Можете подарувати його близьким – аби нагадати їм, що їхні мрії важливі для вас. Завдання прості і доступні для всіх, окремі з них буде весело робити разом з дітками та всією родиною», – пояснюють у «Просто Миколка».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/51be37dd-3189-4e53-94b5-70f580d47684-766x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/2292dee1-abfb-4ce1-acc0-2728394ffd57-818x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/0d08b57f-1a87-4350-8255-c9e66bace4be-820x1024.jpg)
Вартість календаря (друкований або електронний) – 150 гривень, всі кошти – на потреби воїнів. До речі, минулого року сума благодійних пожертв, які для захисників майстерня зібрала спільно із покупцями та підписниками, сягнула більше мільйона гривень (лише завдяки продажу свічок «Вистоїмо» з цією метою зібрали понад 100 тисяч гривень). У 2023-му цю практику продовжили і вже станом на вересень загальна сума донатів за період повномасштабної війни становила 2 033 285 гривень.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/b8d71b26-f2b6-492c-9493-68b6298e32c8-736x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/c5a581b8-42e6-41b0-9638-ffd4efd262db-788x1024.jpg)
Вже традиційно до різдвяно-новорічних свят майстерня «Просто Миколка», окрім нової версії адвент-календаря, представила свічки відповідної тематики – «Дух Різдва», «Різдвяна випічка» і «Щедрик» з ароматом у ємностях, набір «Різдвяні кулі», «Зимові будиночки», «Різдвяний будиночок», набір «Ялинки», «Олень благородний», «Адвент», «Код предків», свічки-шишки, «Скандинавський будиночок» – відповідної форми.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/3bca4bd5-3829-447c-abbf-3c5710dd45d0-821x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/95c01397-cff2-4da0-93cc-8daa36d2b648-815x1024.jpg)
Придбати їх можна, аби прикрасити свою оселю чи святковий стіл, у подарунок рідним, колегам чи друзям, а разом з тим зробити внесок у наближення перемоги, адже традиційно частину заробленого майстерня передасть волонтерам і, відповідно, військовим.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/4b3e3358-7d43-42fc-b4e0-7759a55c00a8-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/c5c00106-7f8a-44e5-bda7-7412b0f4ee03-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/200562fa-84fa-473b-ae97-4672cb325b53-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/f7489e43-05b5-46de-89ba-7f8f11586c4b-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/9ab8428f-438a-4444-89c8-1e4629aee1df-768x1024.jpg)
Унікальні та неповторні свічки від «Просто Миколки» відправляють замовникам не лише по всій Україні, а й за кордон (Данія, Польща, Німеччина, Португалія, Іспанія). Таким чином популяризують український продукт, нашу культуру, історію і традиції в усьому світі. Їх свічки-писанки були передані у якості подарунка Папі Римському.
А вже 24 грудня цього року о 21.00 свічки від житомирської майстерні можна буде побачити на великому телеекрані – під час премʼєри шоу «Різдво. Ти не один» від «1+1». Зокрема, свічки у формі глечика, півника, снопа використали у якості декору святкової локації.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/cfb81bfd-ba43-4c5f-8fb0-98e826773be7-822x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/b580218b-7897-4702-8354-a019acbb3ac6-822x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/bb0d54b8-04df-4ffc-8d8c-bf4cc43a84cd-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/d38e470c-ab31-48f5-a737-885a749cd8a2-826x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/4a62ae4a-afd0-42a2-b9c5-73adb8303587-830x1024.jpg)
Юлія Демусь
Атмосфера вуличної торгівлі у Житомирі: продається все (ФОТО)
Житомирська філармонія ім. С. Ріхтера: історія та за лаштунки (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Майстерня «Просто Миколка»: два мільйони на ЗСУ, свічки для Папи і різдвяного шоу на «1+1», святковий асортимент"