Свято наближається: «Ангели перемоги», різдвяні віночки та підсвічники від майстрів з Житомирщини (ФОТО)

Свято наближається: «Ангели перемоги», різдвяні віночки та підсвічники від майстрів з Житомирщини

Поки українці визначаються остаточно, коли відзначати День Святого Миколая і Різдво, майстри починають підготовку до циклу зимових свят ще восени і вже в листопаді викладають на своїх сторінках та у тематичних спільнотах асортимент виробів на різдвяно-новорічну тематику.

У цій публікації ми зібрали трохи того, що пропонують майстри із Житомирщини. До речі, багато хто з них частину прибутку або абсолютно всі виручені  від продажів кошти відправляє на благодійність – допомогу військовим чи інші соціальні проєкти.

Приміром, волонтерка з Житомира Діана Михаленко з цією метою вже другий рік поспіль створює обереги-іграшки, які назвала «Ангели перемоги». Вартість одного  – 200 гривень. Усі процеси – повністю ручна робота. Кожен виріб у святковому пакуванні. Їх можна дарувати рідним чи друзям до свят, прикрашати ялинку, оселю чи робоче місце.

Діана розповідає, що минулоріч завдяки ангелам отримала 6000 гривень на потреби військових. Наразі продовжує приймати замовлення, а отримані кошти одразу направляє на придбання необхідних речей, які посилками відправляє бійцям на фронт.

Житомирянка Анастасія Якимець, яка має власний бренд «Будь добрим» і займається виготовленням підсвічників, органайзерів, ваз із скляної б/у тари та розмальовує їх вручну, представила серію виробів на святкову тематику. Зокрема, втілила сюжети про  Святвечір, Різдво, коляду і колядників із відповідною атрибутикою, засніжені сільські будиночки зі світлом у вікнах. Є свічки із зображенням визначних пам’яткок Житомира та області взимку.

На вибір можна придбати підсвічники або вже готові свічки із різними ароматами, які дівчина також заливає самостійно. Крім цього, Анастасія виготовляє і різдвяні вінки, використовуючи природні матеріали, стрічки.  Такі можна повісити на двері, стіну  чи розмістити всередині свічку, встановивши композицію на святковому столі. Варто зауважити, що кошти від продажу віночків майстриня передає на благодійність.

Марія Хоменюк має на Житомирщині справжню квіткову ферму, де протягом весни-літа вирощує різні трави, сухоцвіти, а ще вона  створює різноманітний декор, у тому числі до Різдва й Нового року.

Можна щось замовити індивідуально або обрати із запропонованих варіантів – окремо чи в наборі, оскільки майстриня навіть зібрала спеціальні бокси. Є вироби з хвойних гілок, з соломи, сіна, лози, колосків, із додаванням квітів бавовни, шишок тощо.

Юлія Демусь 

Вайб передноворічної Михайлівської у Житомирі (ВІДЕО)

У царстві хвойних: святковий фоторепортаж із розсадника ялинок у Житомирі (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Свято наближається: «Ангели перемоги», різдвяні віночки та підсвічники від майстрів з Житомирщини (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*