Фахівці СБУ викрили ділків, які поставили ЗСУ неякісні міни

Фахівці СБУ викрили ділків, які поставили ЗСУ неякісні міни

СБУ викрила підприємців, які поставили до ЗСУ браковані артилерійські міни за контрактом на майже 270 млн грн. Згідно з договорами бізнесмени мали відвантажити бойові засоби ураження до лютого 2022 року.

Проте довказаного строку компанії поставили до Міноборони лише частину замовлених мін, які до того ж виявились бракованими через використання в них неякісного пороху. Такий технічний недолік унеможливлює застосування боєприпасів у бойових умовах і призводить до виведення з ладу самого артозброєння.

Браковані засоби ураження компаніям-виробникам повернули, з умовою виправлення виявлених недоліків. Однак підприємці так і не усунули технічні несправності військової продукції, в результаті не поставивши українським захисникам жодної одиниці боєприпасів згідно з держзамовленням.

Відтак двом керівникам компаній повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене у великих розмірах. Триває розслідування для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки.

Зловмисникам загрожує до 8 років тюрми.

Нагадаємо також, що СБУ ліквідувала на Житомирщині корупційну схему по розкраданню землі.

Будьте першим, хто прокоментував "Фахівці СБУ викрили ділків, які поставили ЗСУ неякісні міни"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*