Два весілля на Покрову на Михайлівській – яким було французьке весілля

Цього року на Покрову у Житомирі відгуляли не одне, а цілих два весілля. Одне з них  – в щирих українських традиціях, а друге – у французькому стилі.

Майже одразу після завершення етнічної церемонії, о 16:00 на вулиці Михайлівській на ганку музичної школи № 1 розпочалося сучасне весілля у французькому стилі. Наречені приїхали на пішохідну вулицю на авто – 52-річний наречений Дмитро у чорному BMW, 42-річна наречена Ірина у білому автомобілі Ford. Поки авто розминалися з перехожими, публіку, яка очікувала на церемонію, розважали: мужній баяніст, що вигравав відомі французькі мелодії, бармени з бармен-шоу «Urban Flair» з шампанським та пара чарівних мімів. Ігристим напоєм змогли поласувати навіть сторонні глядачі.

Розпочав церемонію танок балерин від Центру танцю «AVANTE». Потому під оплески публіки з’явився наречений. За ним у пелюстках троянд пройшла наречена. Їхні очі сяяли з першої ж секунди. Наречені обмінялися зворушливими обітницями зі сльозами на очах та весільними обручками. Після цього одразу вибухнув яскравий феєрверк з блискіток на їхні голови. Потім вони нашепотіли на вушко бажання парі голубів та відпустили їх у небеса.

Під кінець церемонії привітати наречених підійшла начальник управління культури Ніна Рябенко. Їй дістався найперший шматок торту з профітролей, опісля наречених. Далі торт змогли скуштувати усі охочі.

Глядачі цієї церемонії вкотре переконалися, що коханню роки не завада.

Текст та фото Тетяна РІХТЕР

Будьте першим, хто прокоментував "Два весілля на Покрову на Михайлівській – яким було французьке весілля"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*