Два весілля на Покрову на Михайлівській – яким було французьке весілля

Цього року на Покрову у Житомирі відгуляли не одне, а цілих два весілля. Одне з них  – в щирих українських традиціях, а друге – у французькому стилі.

Майже одразу після завершення етнічної церемонії, о 16:00 на вулиці Михайлівській на ганку музичної школи № 1 розпочалося сучасне весілля у французькому стилі. Наречені приїхали на пішохідну вулицю на авто – 52-річний наречений Дмитро у чорному BMW, 42-річна наречена Ірина у білому автомобілі Ford. Поки авто розминалися з перехожими, публіку, яка очікувала на церемонію, розважали: мужній баяніст, що вигравав відомі французькі мелодії, бармени з бармен-шоу «Urban Flair» з шампанським та пара чарівних мімів. Ігристим напоєм змогли поласувати навіть сторонні глядачі.

Розпочав церемонію танок балерин від Центру танцю «AVANTE». Потому під оплески публіки з’явився наречений. За ним у пелюстках троянд пройшла наречена. Їхні очі сяяли з першої ж секунди. Наречені обмінялися зворушливими обітницями зі сльозами на очах та весільними обручками. Після цього одразу вибухнув яскравий феєрверк з блискіток на їхні голови. Потім вони нашепотіли на вушко бажання парі голубів та відпустили їх у небеса.

Під кінець церемонії привітати наречених підійшла начальник управління культури Ніна Рябенко. Їй дістався найперший шматок торту з профітролей, опісля наречених. Далі торт змогли скуштувати усі охочі.

Глядачі цієї церемонії вкотре переконалися, що коханню роки не завада.

Текст та фото Тетяна РІХТЕР

  • 20
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Два весілля на Покрову на Михайлівській – яким було французьке весілля"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*