Громадська рада при ОДА буде, але «без крикунів»

Фото: Тетяна Ріхтер

Питання створення Громадської ради при Житомирській ОДА досі відкрите. І сьогодні, 25 жовтня, його знову порушили під час чергового засідання сесії обласної ради.

Як повідомив голова Житомирської обласної адміністрації Ігор Гундич, спочатку має бути створений порядок формування Громадської ради, до якої мають увійти представники не лише Житомира, але й усіх районів області.

«Громадська рада при ОДА буде працювати, але вона буде працювати за територіальним  принципом – в ній не буде 35 представників із міста Житомира. Моя чітка позиція: громадська рада при облдержадміністрації має у своєму складі мати мінімум одного представника з кожного району, а де є місто обласного підпорядкування – по два представники, з району та міста. Тоді вона буде дієва, коли там будуть представлені усі райони. Громадську раду “крикунів” я не пропущу. На сьогоднішній день розробляється проект положення, критерії,  відповідно до яких буде працювати громадська рада. Ми дамо цей проект громадськості на обговорення», – заявив Ігор Гундич.

Діана МІНАЄВА

Будьте першим, хто прокоментував "Громадська рада при ОДА буде, але «без крикунів»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*