Сесія Житомирської облради: перемога регламенту над ініціативами активістів

Сьогодні, 25 жовтня, відбулося чергове засідання Житомирської обласної ради. Та потрапити до сесійної зали усі охочі не змогли.

Вхід до будівлі обласної адміністрації охоронявся посиленими нарядами поліції, «чужих» без документів до приміщення не пускали.

Засідання вже розпочалося, а в холі активісти розбиралися з поліцією.

«Останні два дні відбувалися певні події, на які ми мали б відреагувати. Ця ситуація не випадкова. Ми говорили про порядок. Після цього поговорили з поліцією. Ми нічого не вигадуємо, а повертаємося до регламенту. На сесії можуть бути присутні всі. Нашим регламентом передбачена можливість виступити всім», – повідомим депутатам голова облради Володимир Ширма на початку засідання.

Для того, щоб активісти мали змогу виступити під час засідання, їм необхідно було завчасно повідомити про свої наміри та зареєструватися. І лише після того, коли по порядку денному депутати дійдуть до розгляду «різних» питань, представникам громадськості нададуть слово.

За активістів, які хотіли потрапити на трибуну негайно, заступилась колишній голова облради, депутат Анжеліка Лабунська. Вона нагадала про «часи Януковича»: «Янукович теж так починав. Янукович не сховався, і ви так закінчите. Коли я була головою облради, я ніколи таких розпоряджень не давала. Я знаю, що ви намагалися зібрати підписи усіх фракцій. Це неповага до людей! До мене приходили активісти. Я – категоричний противник паління шин, але ми повинні поважати людей, які стоять під стінами. Повірте, я бачила, як починав Янукович, і ви всі знаєте кінець. Я вважаю, треба дати слово громадськості. Це питання треба поставити на голосування», – заявила Анжеліка Лабунська.

Проте депутати ініціативу Лабунської не підтримали і проголосували за виступи громадських активістів згідно регламенту.

Діана МІНАЄВА

Будьте першим, хто прокоментував "Сесія Житомирської облради: перемога регламенту над ініціативами активістів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*