Поліція вивела із сесійної зали житомирянина, який намагався висловити обурення тарифом на газ

Депутати Житомирської обласної ради не проголосували за надання слова громаді на початку засідання. Але таке рішення не влаштувало деяких житомирських активістів.

Після того, як депутати прийняли рішення надавати слово громадськості  по порядку денному під час розгляду «різних» питань, житомирянин Олександр Коцюбко, взявши гучномовець, намагався виступити перед обранцями. Але закінчити промову щодо високих тарифів на газ йому завадила поліція, яка вивела активіста із сесійної зали.

Вже в коридорі Коцюбко мав розмову із начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеславом Печененко, який заявив активісту: «Ці питання тут не вирішуються».

Сам Олександр Коцюбко розповів, що прийшов аби оскаржити тарифи на газ і вимагав у депутатів відповідного звернення до кабміну.

«Сьогодні нас цікавить зниження цін на газ. Депутати повинні були вислухати нас, громаду і прийняти рішення декларувати, що ми хочемо зниження ціни на газ. Вони цього не зробили. Вони виставили наших дітей, тобто поліцейських і не пустили народ сюди», – пояснив він.

Варто зазначити, що депутати Житомирської облради голосували за три звернення, що стосуються підвищення вартості газу. Необхідну кількість голосів набрало одне з них – з проханням «захистити соціально незахищені верстви населення шляхом розширення програми субсидій, забезпечення доступності та надання належної якості житлово-комунальних послуг споживачам».

Нагадаємо, що на сесію Житомирської обласної ради 25 жовтня активістів пускали за перепустками.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Поліція вивела із сесійної зали житомирянина, який намагався висловити обурення тарифом на газ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*