Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки: в Житомирській обласній філармонії закликали весну (ФОТО)

Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки: в Житомирській обласній філармонії закликали весну

Багато в Україні давніх звичаїв та народних свят: світлих і радісних, мудрих і глибоких, але з роками трохи забутих. 

«Весняний оберіг» – музично -розважальна програма для всієї сім’ї присвячена весняній порі року. Дійство створене саме для того, щоб нагадати про традиції українського народу. 

Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки – так називали весняні обрядові пісні в різних регіонах України. Вони були поширені від заходу на схід і виконували важливу роль в обрядах закликання весни. 

В перший день весни відбулася прем’єра – артисти Житомирської обласної філармонії – фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» у красивому дійстві для дітей та дорослих відтворили атмосферу обрядових свят весняного циклу. 

Це була неймовірно яскрава, захоплива програма з розвагами та інтерактивними іграми для дітей. Пізнавальне, виразне, динамічне свято запам’ятається всім присутнім!

А читачам Times.ZT пропонуємо емоційні світлини весняного дійства, створені неперевершеним Майстром Тарасом Орешніковим.

Розмови про справжню історію України:  в Житомирі Володимир Шовкошитний зустрівся з читачами та презентував новинки видавництва (ФОТО)

Та, що надихає на творчість: в Житомирі відзначили 153-річчя Лесі Українки (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки: в Житомирській обласній філармонії закликали весну (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*