Багато в Україні давніх звичаїв та народних свят: світлих і радісних, мудрих і глибоких, але з роками трохи забутих.
«Весняний оберіг» – музично -розважальна програма для всієї сім’ї присвячена весняній порі року. Дійство створене саме для того, щоб нагадати про традиції українського народу.
Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки – так називали весняні обрядові пісні в різних регіонах України. Вони були поширені від заходу на схід і виконували важливу роль в обрядах закликання весни.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-10-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-11-2-1024x683.jpg)
В перший день весни відбулася прем’єра – артисти Житомирської обласної філармонії – фольклорний ансамбль національного обряду «Родослав» у красивому дійстві для дітей та дорослих відтворили атмосферу обрядових свят весняного циклу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-13-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-16-2-1024x683.jpg)
Це була неймовірно яскрава, захоплива програма з розвагами та інтерактивними іграми для дітей. Пізнавальне, виразне, динамічне свято запам’ятається всім присутнім!
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-16-3-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-16-1024x683.jpg)
А читачам Times.ZT пропонуємо емоційні світлини весняного дійства, створені неперевершеним Майстром Тарасом Орешніковим.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-17-2-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-17-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-03-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-07-751x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-18-2-1024x721.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-18-3-1024x706.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-20-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-20-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-21-2-1024x678.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-11-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-13-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-20-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-21-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-21-4-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-21-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-22-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-18-731x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-23-3-731x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-32-3-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-23-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-23-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-22-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-24-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-24-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-24-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-25-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-26-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-27-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-27-3-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-29-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-28-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-26-2-1024x678.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-28-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-32-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-01_15-28-32-2-1024x682.jpg)
Та, що надихає на творчість: в Житомирі відзначили 153-річчя Лесі Українки (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Гаївки, гагілки, ягілки, риндзівки: в Житомирській обласній філармонії закликали весну (ФОТО)"