Розмови про справжню історію України:  в Житомирі Володимир Шовкошитний зустрівся з читачами та презентував новинки видавництва (ФОТО)

В Житомирі Володимир Шовкошитний зустрівся з читачами та презентував новинки видавництва

Натхненна та атмосферна зустріч житомирян з власником родинного видавництва «Український пріоритет» Володимиром Шовкошитним відбулася днями в Gnatyuk Art Center. 

Неймовірна розповідь про історію України від самих витоків до сучасності,  інтелектуальна мандрівка Житомирщиною не залишили байдужим жодного слухача. 

Під час зустрічі Володимир Шовкошитний також презентував   книги свого видавництва, які також можна було придбати.

Володимир Федорович Шовкошитний – народний депутат першого скликання, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС, поет, прозаїк, політичний, громадський та державний діяч, публіцист, доктор філософії в галузі політології.

Разом з іншими громадськими і державними діячами долучався до написання всіх основних державотворчих актів України, серед них – Декларація про Суверенітет України, Акт проголошення незалежності України та Конституція України.

Власник родинного видавництва «Український пріоритет», головні напрямки якого: історичні романи, які руйнують міфи радянської та імперської історії. Серед авторів видавництва – 9 лавреатів Шевченківської премії.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

Та, що надихає на творчість: в Житомирі відзначили 153-річчя Лесі Українки (ФОТО)

До Дня української жінки: у Житомирі викладачка Тетяна Коткова показала хустки із родинної колекції (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Розмови про справжню історію України:  в Житомирі Володимир Шовкошитний зустрівся з читачами та презентував новинки видавництва (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*