Гундич не може сказати, коли відремонтують ганебний «переливний» міст

Ми писали, що тиждень тому в селі Харитонівка Коростишівського району Тетерів затопив міст, що сполучає собою важливі для місцевих жителів території. Проїхати мостом було складно, а пройти взагалі неможливо. Сьогодні ми вирішили перевірити, до яких наслідків призвела повінь. І в якому стані цей горезвісний міст.

Ми бачимо, що вода зійшла. Люди вже спокійно можуть добиратися до своїх домівок. Більше того: міст вабить рибалок, які проводять на ньому години в очікуванні своїх перших весняних трофеїв. З’їжджаються сюди на рибалку хто машинами, хто велосипедами, а хто й пішки приходить. Напевно, місце доволі таки рибне, якщо користується такою популярністю. Подейкують, що тут водяться карасі, коропи, плотва, окуні.

Тривога минула, а тому можна спокійно їхати через Харитонівський міст у своїх справах, не хвилюючись за життя та здоров’я. Але чи вирішена проблема в принципі? Звичайно, ні! Ми маємо лише тимчасове «водяне перемир’я». До наступної повені.

20 березня 2018 р. кореспондент Times.Zt.Ua поставив пряме запитання Ігорю Гундичу: що збирається робити обласна влада з об’єктом, який кидає таку велику тінь на її репутацію? У відповідь помічник І. Гундича промимрив, що міст у Харитонівці включено у якийсь «план», і його буде відремонтовано. На прохання уточнити, коли почнуться реальні роботи – відповіді не було. Сам І. Гундич від прямої відповіді також ухилився.

До речі, тут ще й дуже мальовничі заходи сонця навесні! Тому, якщо ви любите рибалити та насолоджуватися красою природи – беріть вудочку та вирушайте на розвідку нового місця, до мосту над Тетеревом в селі Харитонівка. Поки він ще не «переливний», а нормальний…

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Гундич не може сказати, коли відремонтують ганебний «переливний» міст"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*