HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Іноземців пустили до України, але впровадили додаткові вимоги

2548706 - Іноземців пустили до України, але впровадили додаткові вимоги

Відтепер прикордонники знову пускатимуть до України громадян іноземних держав.

Українським урядом було винесено постанову, в рамках якої змінюються вимоги на в’їзд для іноземців на період карантину. Вказану інформацію оприлюднили у прес-центрі Державної прикордонної служби у вівторок, 29 вересня.

Кабінет міністрів передбачив заборону перетину державного кордону іноземними громадянами та особами, що не мають громадянства без наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, який було видано страховою компанією, яка має реєстрацію в Україні або іноземною компанією із представництвом на території країни і покриває витрати, які пов’язані з ймовірним лікуванням коронавірусу.

Під винятки підпадають іноземці, особи без громадянства, які проживають в Україні на постійній основі, та особи, які були визнані біженцями, або особи, якім потребен додатковий захист. Також ця норма не стосується працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їхніх сімей, військовослужбовців збройних сил держав-членів НАТО й учасників програми Партнерство заради миру, які беруть участь у підготовці підрозділів ЗСУ.

Крім того, без наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування іноземцям та особам без громадянства забороняється перетин контрольних пунктів для в’їзду на тимчасово окуповані території – у Донецькій і Луганській областях, АР Крим та Севастополь – і виїзду з них.

Також визначено, що самоізоляції підлягають особи, які перетинають держкордон і прибули з держави або є громадянами (підданими) держав із широким поширенням COVID-19.

Screenshot 6 10 - Іноземців пустили до України, але впровадили додаткові вимоги

Нагадаємо, що Лукашенко посилив кордон із Україною і закрив його для ще двох держав.


Будьте першим, хто прокоментував "Іноземців пустили до України, але впровадили додаткові вимоги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*