Іршанськ може залишитися без централізованого теплопостачання, – Житомиргаз

Жителі Іршанська можуть залишитися без централізованого теплопостачання. НАК Нафтогаз України не затвердив ліміти на постачання газу для  КП «Іршанське комунальне підприємство», тож воно не зможе постачати тепло у будинки місцевих жителів. Про це повідомили у прес-службі ПАТ «Житомиргаз».

«Через незаведені ліміти КП “Іршанське комунальне підприємство” Іршанської селищної ради не може розпочати опалювальний сезон. Тепло у помешканнях може з’явитися у разі затвердження потрібних обсягів природного газу постачальником НАК Нафтогаз України, поки ж дане підприємство залишається без тепла», – повідомили у прес-службі Житомиргазу.

Станом на 30 жовтня Дочірнє підприємство НАК Нафтогаз України АТ «Укртрансгаз» довів  інформацію про затверджені обсяги природного газу для 25 теплопостачальних компаній Житомирської області, що буде актуальною лише по 31 жовтня.

У Житомиргазі також наголосили, щоб забезпечити роботу котелень з 1 листопада теплопостачальні організації повинні до кінця жовтня домовитися із НАК Нафтогазом України про вчасне та оперативне «заведення» необхідних обсягів блакитного палива.

1 коментар до "Іршанськ може залишитися без централізованого теплопостачання, – Житомиргаз"

  1. У Іршанську, про який йде мова, централізованого теплопостачання НЕМАЄ з кінця 90х. Обладнання котельні тоді ж пішло на метал з подачі місцевих можновладців.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*