Марині Поплавській хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Житомира» посмертно

Відомій житомирянці та українській актрисі гумористичного шоу «Дизель шоу» Марині Поплавській, яка 20 жовтня загинула у ДТП під Києвом хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Житомира» посмертно. Відповідний проект рішення сесії міської ради опублікували на офіційному сайті мерії.

Підтвердила інформацію щодо присвоєння почесного звання Марині Поплавській секретар міської ради Наталія Чиж.

За її словами, питання вже розглядають на постійних комісіях. Зокрема, таке рішення підтримали депутати, які входять до складу бюджетної комісії міської ради.

Варто зазначити, що Марина Поплавська народилася в 1972 році у Новограді-Волинському. Саме там і пройшло її дитинство. Після закінчення школи Марина вступила до Житомирського Державного університету, а після цього працювала вчителькою у 33 школі міста Житомир. Творча біографія Марини Поплавської розпочалася у Житомирі. Марину Поплавський знають на всьому пострадянському просторі, але, на жаль, сім’ю створити їй так і не вдалося. Не було в неї й дітей. Все своє життя Марина Поплавська присвятила КВК, дітям і улюбленій роботі на телебаченні.

Попрощатися з загиблою акторкою прийшли тисячі житомирян. Прощання відбулося 22 жовтня в залі Житомирського академічного музично-драматичного театру ім. І. Кочерги. Відспівували відому житомирянку в Кафедральному Соборі Святої Софії. В цей же день актрису поховали на Центральній Алеї Корбутівського кладовища.

Будьте першим, хто прокоментував "Марині Поплавській хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Житомира» посмертно"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*