Як придбати оригінальний iPhone, а не китайську іграшку

У багатьох користувачів шаленим попитом користуються смартфони Apple. І це не дивно, адже вони відомі своєю функціональною оснащеністю, якістю програм, камери Як і завжди, тут на перший план виступає співвідношення «ціна – якість».  Хочеш мати довговічний та максимально сучасний гаджет – плати дорого. Iphone може дозволити собі не кожен, а якщо гроші є, то варто бути уважним у його виборі перед покупкою.

Купуючи телефон – навіть у магазині, варто звертати увагу на ряд деталей, за якими легко можна відрізнити підробку від оригіналу. Особливої пильності потребує придбання смартфону через Інтернет. Тут купити китайського клона ще простіше.

Щоб не потрапити в оману і не витратити величезну суму грошей на вітер, ми зібрали для вас декілька простих порад, які допоможуть перевірити Iphone на його оригінальність.

Ціна

Вартість «клонів» з Китаю зазвичай суттєво нижча за вартість оригінальних пристроїв Apple. Якщо ви знайшли, на перший погляд, вигідну пропозицію за ціною, нижчою за ринкову, варто знати, що це може бути китайська копія. Новий iPhone не може бути виставлений на продаж за ціною, суттєво нижчою за офіційну.

Коробка

Apple надзвичайно дбає про свою репутацію та дбайливо ставиться навіть до найменших дрібничок. Під критерій якості підпадає й упаковка пристрою. Оригінальна коробка виготовляється з міцного гладкого картону. Вона має рівні кути та зображений на ній логотип. Знизу на коробці обов’язково має бути наліпка з вказаними на ній назвою моделі, IMEI, серійним номером та обсягом пам’яті.

Аксесуари та комплектація

Apple дбає і про комплектацію, доповнюючи аксесуарами кожен зі своїх пристроїв. В коробці iPhone обов’язково має бути зарядний кабель, навушники, USB-адаптер, конверт з документацією, наліпками і скріпкою для виймання сімки. Аксесуари в оригінальній коробці завжди акуратно запаковані і розкладені за своїми передбаченими місцями. Кабелі оригінального гаджету виготовлені з якісного матеріалу, вони гладкі та не мають жодних дефектів.

Зовнішній вигляд iPhone

Коли до ваших рук потрапить оригінальний смартфон, він обов’язково справить на вас приємне враження. Це дійсно якісна річ, в якій відчувається вага, температура металу, яскрава та чітка картинка екрану. Справжній iPhone має бездоганно пропрацьовані деталі. Кнопки та перемикач безшумного режиму миттєво спрацьовують після їх натискання, вони не мають дефектів та люфтів. На екрані нового iPhone обов’язково повинна бути заводська плівка. При стисканні пристрою в долоні, його корпус не повинен скрипіти або видавати інших звуків.

Якісний екран

Apple використовує якісні екрани з широкими кутами огляду, гарною передачею кольору і величезним запасом яскравості. Також екрани в оригінальних iPhone наділені спеціальною властивість відштовхувати жирні забруднення. Плями від пальців або косметики з обличчя легко видаляються м’якою тканиною. Якщо ж видалити сліди користування з екрану важко, стерти їх повністю неможливо, бо все одно залишаються розводи – це китайська підробка.

На задній кришці iPhone обов’язково має бути вказаний його IMEI, який в оригінальних гаджетах збігається з номерами, вказаними на коробці.

Будьте уважними, купуючи телефон з рук, за оголошенням в Інтернеті або за пропозицією в соціальній мережі, адже ризик придбання «клонів» тоді значно більший, ніж в магазинах.

100% підробку видають:

  • задня кришка і акумулятор, які можна запросто зняти;
  • підтримка двох або більше сім-карт;
  • передбачена можливість використання карти пам’яті та спеціально відведене місце під її встановлення;
  • додаткове захисне скло, серветки для протирання екрану, стілуси або інші непередбачені аксесуари в коробці пристрою.

Але навіть якщо підробка якісна і її зовнішній вигляд відповідає оригіналу, її видасть «внутрішня начинка»:

  • в підробках відсутні функції Siri та «Знайти iPhone». Підробити їх механізм функціонування надзвичайно складно, а тому вони в «клонах» не передбачені;
  • серійний номер підробленого пристрою не пройде верифікацію на сайті Apple. Цей номер можна знайти в налаштуваннях iPhone, перейшовши до розділу «Основні», а потім в підрозділ «Про цей пристрій». Серійний номер має бути такий самий, як на лотку для сім-карти та на коробці. Переконавшись в їх ідентичності, введіть цей номер в форму для  перевірки на спеціальній сторінці сайту Apple. Якщо iPhone оригінальний, сайт покаже вам всі відомості про телефон, інформацію про гарантію та інші подробиці. Якщо ж телефон підроблений, на сайті висвітиться сповіщення, схоже на це:  «На жаль, цей серійний номер не є вірним». Таким чином можна перевірити ще запакований телефон, не відкриваючи коробки, перед тим, як за нього заплатити;
  • всі «клони» працюють на Android. Тому при переході за іконкою App Store замість фірмового магазину додатків Apple відкриється магазин додатків Google Play, передбачений у всіх гаджетах Android;
  • в підробках уповільнений процес роботи пристрою. В них повільно завантажуються веб-сторінки, програма «Карти» не в змозі визначити вашу локацію, а швидкість передачі даних при підключенні до Wi-Fi нижче її реальної здатності.

Сподіваємося, наші поради стануть вам корисними при покупці нового iPhone та допоможуть при виборі оригінального та якісного смартфону, який буде приносити від свого використання лише задоволення.

Тетяна ОВСІЄНКО


Дивіться також: 

Що нового підготувала користувачам iOS 12

Житомиряни в шоці від ціни на новий IPhone: тисяча доларів для телефону – захмарно

Будьте першим, хто прокоментував "Як придбати оригінальний iPhone, а не китайську іграшку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*