27 січня в Житомирі в в Gnatyuk Art Center відкрилася виставка воїна-художника Олександра Халіфа, який загинув в липні 2022 на Донеччині.
Гостей зустрічали дружина та побратими воїна, звучала бандура та голос Світлани Ніканорової.
Експозиція складається з двох частин: портрети побратимів, що малювались на фронті і картини довоєнного часу. Чорно-білі й кольорові…
“Саша ХАЛІФ, художник та архітектор, був у нашому батальйоні відомий і шанований усіма. Щоб замовити портрет, до нього стояла черга… На превеликий жаль, у липні 2022 р. він загинув. Ця виставка – вшанування його світлої пам’яті.”
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-36-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-37-2-1024x682.jpg)
Халіф Олександр Вадимович – народився 09.07.1987р. в місті Бердичів, Житомирської області в сім’ї вчителів. В Бердичеві пройшло дитинство майбутнього художника, архітектора та дизайнера.
Маючи схильність до малювання, у віці 11 років пішов навчатися в Бердичівську художню школу. Там зумів розкрити свій талант не лише у малюванні а й у роботі з деревом.
В 2014 р. одружився та поїхав з дружиною в Ізраїль, де прожили 4 роки. В Ізраїлі працював над дизайном квартир та будинків. У вільний час малював фрески та картини.
В 2019 р. Олександр з дружиною повернулися в Україну.
3 березня 2022 року після повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов добровольцем на військову службу в Збройні Сили України в підрозділ спеціального призначення.
13 липня 2022р. загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України в с.Григорівка, Бахмутського району, Донецької області.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-36-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-37-3-1024x718.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-38-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-40-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-37-683x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-38-2-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-51-682x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-41-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-42-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-43-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-44-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-45-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-45-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-46-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-47-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-47-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-51-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-48-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-52-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-52-1024x697.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-53-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-53-1024x668.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-54-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-54-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-56-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-27_14-05-55-1024x682.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
Співавтор ютуб-каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв завітав до Житомира (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "«Художник на війні» В Житомирі відкрилася виставка робіт українського Захисника Олександра Халіфа (ФОТО)"