«Художник на війні» В Житомирі відкрилася виставка робіт українського Захисника Олександра Халіфа (ФОТО)

В Житомирі відкрилася виставка робіт українського Захисника Олександра Халіфа

 27 січня в Житомирі в в Gnatyuk Art Center відкрилася виставка воїна-художника Олександра Халіфа, який загинув в липні 2022 на Донеччині. 

Гостей зустрічали дружина та  побратими воїна, звучала бандура та голос Світлани Ніканорової.

Експозиція  складається з двох частин: портрети побратимів, що малювались на фронті і картини довоєнного часу. Чорно-білі й кольорові…

“Саша ХАЛІФ, художник та архітектор, був у нашому батальйоні відомий і шанований усіма. Щоб замовити портрет, до нього стояла черга… На превеликий жаль, у липні 2022 р. він загинув. Ця виставка – вшанування його світлої пам’яті.”

Халіф Олександр Вадимович – народився 09.07.1987р. в місті Бердичів, Житомирської області в сім’ї вчителів. В Бердичеві пройшло дитинство майбутнього художника, архітектора та дизайнера.

Маючи схильність до малювання, у віці 11 років пішов навчатися в Бердичівську художню школу. Там зумів розкрити свій талант не лише у малюванні а й у роботі з деревом. 

В 2014 р. одружився та поїхав з дружиною в Ізраїль, де прожили 4 роки. В Ізраїлі працював над дизайном квартир та будинків. У вільний час малював фрески та картини.

В 2019 р. Олександр з дружиною повернулися в Україну. 

3 березня 2022 року після повномасштабного вторгнення росії в Україну  пішов добровольцем на військову службу в Збройні Сили України в підрозділ спеціального призначення.

13 липня 2022р. загинув при виконанні бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України в с.Григорівка, Бахмутського району, Донецької області.

ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ

Співавтор  ютуб-каналу «Історія Без Міфів» Владлен Мараєв завітав до Житомира (ФОТО)

«Від світлини до Перемоги»: в Житомирі у Центрі творчості дітей і молоді реалізують фотопроєкт на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Художник на війні» В Житомирі відкрилася виставка робіт українського Захисника Олександра Халіфа (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*