Кіберполіція викрила хакера, який обікрав відому американську компанію на 75 млн. грн

Кіберполіція викрила хакера, який обікрав відому американську компанію на 75 млн. грн

Житель Миколаєва заразив вірусом-майнером сервери відомої американської компанії. Починаючи з 2021 року, чоловік впроваджував вірус на сервера однієї з найбільших світових компаній у галузі електронної комерції. Спочатку хакер взламав 1500 облікових записів дочірньої компанії, використовуючи власноруч розроблене програмне забезпечення для автоматичного підбору паролів.

Використовуючи скомпрометовані аккаунти, хакер отримав доступ до управління сервісом. Після цього фігурант створив комп’ютерний вірус-майнер для видобутку криптовалюти, яким таємно заражав серверне обладнання компанії. Щоб забезпечити роботу шкідливого програмного забезпечення, хакер створив понад один мільйон віртуальних комп’ютерів.

Встановлено, що за два роки злочинної діяльності чоловік вивів майже 2 млн. доларів США у криптовалюті, що дорівнює більше ніж 75 млн. грн.

Співробітники Департаменту кіберполіції та слідчі Головного слідчого управління Нацполіції, за процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора, у співпраці з колегами з Європолу, розкрили особу 29-річного хакера.

Нагадаємо, «Заробіть на вподобайках»: Кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв.

Будьте першим, хто прокоментував "Кіберполіція викрила хакера, який обікрав відому американську компанію на 75 млн. грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*