Із кривавою плямою на серці: Іван Шмуратко виступив у довільній програмі Євро-2024 з фігурного катання

Із кривавою плямою на серці: Іван Шмуратко виступив у довільній програмі Євро-2024 з фігурного катання

Третій день чемпіонату Європи з фігурного катання продовжився виступами у чоловічому одиночному катанні. Саме тут розіграють другий комплект нагород: перший здобули італійці Лукреція Беккарі та Маттео Гуарізе у спортивних парах.

До довільної програми пройшов і український фігурист Іван Шмуратко. 22-річний спортсмен показав 19-й результат у короткій програмі, вперше виступивши на чемпіонаті Європи за два роки.

У короткій програмі Шмуратко показав історію дитини, яку вбиває ракета, а також батька, який продовжує жити з цим далі. А вже у довільній мав показати подальший розвиток цієї історії.

Коментуючи зміст довільної програми Шмуратко пояснив: заклав у неї сенс стану перебування між життям та смертю. А вихід на лід у сорочці з червоною плямою – смертю людей від ракет:

«Який зміст вкладав? Астрал, між життям та смертю. Не більше, і не менше. Неспівставно більше можна передати, ніж словами. Елемент з кров’ю? Бо ось так воно є, буквально. Люди від ракет так вмирають, з кров’ю».

За свій виступ Шмуратко отримав 140.70 балів, це 12-й результат у довільній програмі. А за сумою балів (коротка + довільна) мав 210.65 бала – 14-те місце.

Нагадаємо, обереги «Ангели ЗСУ» для військових від 19-річної Олександри Багінської з Житомирщини (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Із кривавою плямою на серці: Іван Шмуратко виступив у довільній програмі Євро-2024 з фігурного катання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*