Обереги “Ангели ЗСУ” для військових від 19-річної Олександри Багінської з Житомирщини (ФОТО)

Обереги для військових

В’язати гачком Олександра Багінська з Чуднівщини  навчилася у 10-річному віці, а нині створює  різноманітні вироби на продаж, а також у подарунок захисникам. Зокрема, зв’язала і передала через волонтерів на фронт обереги “Ангели ЗСУ”.

Таким чином, каже дівчина, хотіла хоч якось їм віддячити, зробити щось приємне. Всього вийшло 18 ангелів, кожен з яких – уособлення сучасних героїв країни. 

При потребі готова зробити такі ще й на замовлення. Висота – до 20 см, вартість 300 гривень. За два-три дні можна отримати вже готовий виріб.

“Мої перші вироби в дитинстві були з резинок, але не браслети, а іграшки. Спочатку зробила ведмедика, а далі – пішло й пішло. У школі всі були в захваті від цих іграшок і навіть проводити виставку, де я представляла їх, а ще проводила майстер-клас із в’язання іншим дітям, – пригадує 19-річна Олександра. – Зараз іграшки переважно продаю на базарі чи в магазині, що бабуся придбала у себе в дворі. 

Якщо роблю на замовлення, то це здебільшого звертаються знайомі, місцеві жителі, через інтернет поки не пробувала, але якщо когось зацікавить, то обов’язково домовимося. Іграшки в’яжу різні. Схеми беру в мережі, інколи вигадую сама. Висота виробів –  від 15 см до 40 см і вище. На в’язання одного можу витратити два дні, а можу й тиждень – все залежить від складності, розміру та загального об’єму роботи. Буває, що бабуся допомагає пришивати деталі. Практично весь свій час витрачаю на в’язання – це моє хобі. Така склалася ситуація в моєму житті, що іншою справою я займатися не можу, тож вся моя любов прикута до краси у в’язанні. Люблю усі свої іграшки і особливо радію, що з кожним разом виходить все краще, адже я покращую свої навики, опановую щось нове. Інколи трапляються повтори на прохання замовників, якщо їм сподобався виріб із раніше створених.

Іграшки купують на подарунки, гратися дітям. Це річ, зроблена руками, яка прослужить дуже довго, адже  використовую якісні матеріали. Від початку повномасштабного вторгнення користуються популярністю роботи на патріотичну тематику.  Цьогоріч багато замовляли лялечок-українок за кордон у подарунок рідним чи друзям. Якось на фото в інтернеті побачила “Ангелів ЗСУ” і мені захотілося такі зв’язати, аби підтримати військовослужбовців. Робила їх з надією і побажаннями, щоб наші воїни – справжні ангели, поверталися якнайшвидше додому – живі та з перемогою”.

Юлія Демусь

Різдвяна творчість маленького житомирянина: малюнки Кирила Мощенка підтримали десантників (ФОТО)

Підпиши та подаруй: в Житомирі триває збір україномовних книг для захисників, які проходять лікування і реабілітацію (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Обереги “Ангели ЗСУ” для військових від 19-річної Олександри Багінської з Житомирщини (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*