Попри те, що русня фактично вкрала в нас різдвяні та новорічні свята, турбота та хвилювання за дітей вкотре перемогла депресію, розпач та гнів. Адже ми впритул наблизилися до найчарівнішої пори року, коли казки оживають, а дорослі стають мрійниками та чарівниками.
Тож всі негаразди мають відступити перед дитячими посмішками. Різдвяна ялинка горить яскравими вогнями, ніби дарує надію й тепло у ці темні дні. Невеличкі подарунки несуть у собі більше, ніж просто речі. Кожен дотик, кожне слово – це прояв любові й підтримки у цей важкий час.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-42-06-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-42-01-1024x682.jpg)
Святий Миколай приносить у своїй сумці не лише подарунки, але й натхнення для дітей. Вони сповнені добра та віри, яка лунає в молитвах про мир, що витікають із кожного серця.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-42-01-2-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-56-1024x682.jpg)
Новий рік наближається, діти мріють про краще майбутнє, де війна закінчиться нашою Перемогою, а розбиті серця зціляться.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-54-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-53-1024x682.jpg)
Так, у ці свята діти не лише радіють, але й мріють. Їхня віра – це натхнення для всіх нас.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-52-1024x662.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-52-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-50-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-48-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-46-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-44-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-42-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-40-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-40-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-42-773x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-32-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-30-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-38-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-37-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-36-2-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-34-1024x682.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-31-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-28-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-41-26-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-57-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-57-2-1024x664.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-56-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-52-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-50-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-48-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-47-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-46-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-44-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-44-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-35-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-33-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/photo_2023-12-16_13-40-31-1024x685.jpg)
ФОТО: Тарас ОРЕШНІКОВ
«Різдвяні дзвони перемоги»: святкові заходи для дітлахів в Житомирі тривають (ФОТО)
Різдвяні свята в Житомирі: дітвора поринула в «Пригоди в зимовому королівстві» (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Любов, підтримка, віра в майбутнє – житомирські дітлахи надихають на добро (ФОТО)"